Hangarda Çıkan Sıkıntı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Talionus tarafından 27 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Talionus

Talionus User

Oyuna tekrardan başlayan eski bir oyuncusuyum. Yeni hesap açarak oyunun bana başlangıçta verdiği Liberator adlı gemiyi kullanıyordum. Ertesi gün açık arttırmadan Leonov ve Goliath gemilerini satın aldım. Gemiyi etkinleştiriyorum fakat yönet tuşuna bastığımda çıkan envanterde ne bir lazer topu ne bi kalkan nede tamir robotum hiçbir şeyim gözükmüyor. Liberatot gemisinden de lazer toplarını, tamir robotu vs. çıkartmama rağmen başka gemiye geldiğim zaman envanterim boş gözüküyor. Bunun sorunu neden? Nasıl çözebilirim? Acil yardım edin lütfen.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Liberatör gemisinin her 2 konfigurasyonundan mazlemeleri çıkardığınızdan emin misiniz? Lütfen kontrol ediniz.

Eğer sorun hala mevcut ise lütfen support ekibi ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

3. Talionus

Talionus User

Ben konfigürasyonu tamamiyle gözden kaçırmışım yeni darkorbite adapte olmaya çalışıyorum teşekkür ederim halledildi çözüm :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sorunun çözüldüğünü çok sevindim:)

Sorun çözüldüğü için konu kilitlenmiştir.

Iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.