Bug / Oyun hatasi Hangarda "Error" hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve RobinKudin tarafından 22 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RobinKudin

RobinKudin User

Herkese merhaba. Yeni aldığım gemimi dizerken "Error" hatasıyla karşılaştım hangarda oluyor bu hata. Bu hatta olduğunda f5 atmam gerekiyor f5 atınca da sanki oturum kapatılmış gibi tekrar giriş yapmam gerekiyor. 2.hata oyundayken görev penceresinin yerini değiştiremiyorum diğer herşeyde böyle. Supporta ticket attım ama 1 ay oldu hala cevap yok :( [edit: pencere kaydırma kapalıymış :) düzeldi]

Son düzenlenen: 22 Mart 2020
  2. Vallah dostum ben de aynı hatayla 3 gündür uğaraşıyorum hangarda her 15 sanıyede bir hata veriyor başta benden kaynaklanıyor sanıyordum ama senın mesajını görünce bizlik bır durum olmadını anladım oyun zaten çok kasıyor birde bu çıktı başımıza teknık ekip ne iş yapıyor acaba

ayarlardan pencere kaydırmasına izin ver de ondandır belki

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2020
  3. RobinKudin

RobinKudin User

Teşekkürler :)
    15 saniyede bir giriş yapmakçok can sıkıcı evet. :/

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İlgili sorun Chrome tarayıcısından kaynaklanmaktadır. Tarayıcınızı değiştirmeniz halinde bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Sorun rapor edilmiştir.

İyi forumlar.

5. KUZEN.22.

KUZEN.22. User

evet
    bendede bu sorun var duzeltmek ıcın ne yapmamız gerek ? veya yapmanız gerekenı lutfen bırhan once yapın:!!!

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yukarıda ki mesajımdada belirttiğim gibi lütfen Chrome dışında bir tarayıcı kullanın, sorun Chrome tarayıncısından kaynaklanmaktadır.

İyi forumlar.

7. RobinKudin

RobinKudin User

Eyw konu kittlenebilir

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konu başlığınız çok uzun olduğundan düzenlenmiş ve talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Mart 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.