Hangarda Goliath yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve NexabLee tarafından 8 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NexabLee

NexabLee User

Goliath için modül çıktı ama hangarda düz goliath yok, görünmüyor. Açık arttırmada da yok. Aktarma sistemi ile konfi aktarayım dedim ama orada da yok. Nerede bu gemi? Düz vengeance var ama düz goliath yok. Sadece tasarımlar görünüyor.

2. Bir tahminde bulunmak istiyorum belki yardımım dokunur..

Düz goliatha eğer tasarım giydirdiysen..

Düz goliath gözükmez..Örnek amber goliath, iron goliath şeklinde gözükür, yada crimson goliath böyle gemilerin var mı bi bak istersen eğer varsa üstüne tıkla ve düz goliathı seç..
    Aktarma sisteminde golaith görmeme sebebin goliath'ı secmemiş olman olabilir..Bir dene istersen sadece aklıma geleni paylaştm cünkü eğer goliath'a tasarım eklediysen aktarmada 'goliath' olarak gözükmez mesela ben iron goliath giydirmişim aktarma da 15 lazer ve 15 jenanatörlü gemilerin icinde ''iron golaith'' olarak gözüküyor

3. NexabLee

NexabLee User

Jade tasarım vardı. Oh şükür sonunda buldum. Teşekkürler

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Tahminimde yanılmamışım :) 16 yıllık bir tecrübe rica ederim :D

kaptan34 ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  5. Dontfogetme, forum modluk veya üstü yakışır sana bence ;)

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

@Dontforgetme yetişmiş konuya teşekkürler :)

Eğer gemi ihalede gözükmüyorsa hangarda olabilir. Orada göremiyorsanız eş değer gemiyi seçerek tasarımlarını kontrol edebilirsiniz. Mutlak surette içerisinde bulunurlar. Aksi bir durum oldu ve göremiyorsanız support ekibimize yazarak hesabınızın incelenmesi bir bug varsa çözülmesini sağlayabilirsiniz. :)

Türkiye Takımı!