Öneri hangarda konfigürasyon kaydetme özeliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 24 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangarda konfigrasyon kaydetme özeliği gelsin mi ?

1. evet

oy sayısı 185
    97,4%
  2. hayır

oy sayısı 5
    2,6%
  1. Çoğu oyuncunun sinir olduğu durumdur gemi dizmek.

Hangara bir güncelleme ile dizdiğimiz konfigrasyonlar avcı,kutu,kasılma v.b gibi adlar vererek kaydedip gemi dizmekle uğraşmadan, istediğimiz zaman kayıtlı konfigrasyonu seçerek hemen oyuna girsek iyi olmaz mı?

Kayıt ettiğimiz konfigrasyonun üzerinde istediğimiz gibi değişiklikler yapabileceğiz(kalkan değiştirme,lf-4 değiştirme, v.b)
    (Güncelleme ek.)

Örneğin; ''ben kapı yapacağım ve gemiye ona göre ayar çekmem lazım. İşte fazladan kayıt etme burada önemli oluyor. Kapı veya Galaxy Gates diye isim veririm ve listeden onu seçerim. Ekipman vs otomatik geçer. Kapı bitti diyelim Pvp savaş görevlerimi yapmam gerek onda da AVCI veya SAVAŞ diye isim vermiş olsam hemen onu seçer ayarları aktarırdım.'' Örnekler daha da çoğaltılabilir.

- Konfigürasyon dizimini kolaylaştırma Önerisi >> bu konu da yine aynı mantık ile listeleye dayalı :)

Aslında benim konumda farklı isim verip listeden seçmeye dayalıydı. Dediğimi yapmamışsınız şimdi ise oyuncular benim dediğimi istiyor. :D :D

Ama gelen özelliğin alakası yok. :D Aktarma Sistemi'nin Konfigürasyon Kaydetme diye isimlendirilip gelmesi gibi bir şey olmuş bu durumda. :D :)

=>Önceden kaydetiğimiz konfigrasyonu seçerek otomatik dizmesini sağlıyoruz.
    =>istediğimiz konfigrasyonu dizip kaydediyoruz

Son düzenlenen: 27 Ocak 2021
    MEHMET-BEY-1991 bunu beğendi.
  2. Olmalı kesinlikle +1

3. Bence de olmalı.

4. Eldorad

Eldorad User

insanın canı gemi değişmek istemiyor bune yaw gemi değişmekten üşeniyorum.

5. SA. ADMİNLER BU AÇIK ARTIRMADA YENİ GÜVENLİK KODU SİSTEMİ GETİRİLMİŞ RESİM OLARAK DOĞRU RESİMLERİ SEÇİYORUM GÜVENLİK KODU YANLIŞ DİYOR 27 DEFA DENEDİM AYRİYETEN YANDEX GOOGLE CROM İNETRNET EXPLORERDEN GİRDİM VE ORALARDA AYNI SONLA KARŞILAŞTIM BİR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 2 SAATTİR AÇIK ARTIRMA KAÇTI BU NASIL İŞ EN KISA ZAMANDA ÇÖMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİM

6. Bence yapmalari gerek,oyunu oynasalar sıkıntılarimizi anlicaklar aslinda

7. yapmamalari gerek derken?

8. Yanlis yazmisim

MEHMET-BEY-1991 ve KerimBaylar bunu beğendi.
  9. .üYe.

.üYe. User

bizde öyle bir şey yok, güvenlik kodu çıkmıyor yani. virüs falan bulaşmış olmasın.

10. Acil bir biçimde gelmesi gerekiyor.

11. Seri bir sekilde pes pese teklif verirsen cikar

MEHMET-BEY-1991 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  12. .üYe.

.üYe. User

O zorunlu bir şey diyebilirim. Çünkü senin dışında kötü niyetli kişiler bazı yazılımlarla sürekli teklif vererek sunucuya fazla yük bindirebilir. Biraz da güvenlik amaçlı yani.

MEHMET-BEY-1991 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  13. Bu yazıniza istinaden yazdim

14. ben 7 sene kadar önce böyle bir anket açmıştım bi sonuç çıkmadı, canları isterse bigün yaparlar, şu donma sorunlarını çözsünlerde başka bişeyle uğraşmasalarda olur.

QaBBaLaH ve KerimBaylar bunu beğendi.
  15. Ne zaman raporlanacak acaba? bunun çok çok basit bir yenilik olduğunu düşünüyorum ama çok elzem de bir yenilik.

16. Bunun yerine bir gemiye takılan ekipman diğer gemiye de takılabilse aslında bu hamallıktan kurtulmuş oluruz. Sırf tekrar tekrar girip gemi dizmemek için 2. Bir gemiye de ekipman dizen oyuncular biliyorum ve bu çok gereksiz geliyor bana

17. Katılıyorum, tıpkı droitler, mayınlar, roketler, lazer cephaneleri gibi ortak kullanım olabilir, hatta pet gibi.

18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz haftalık raporlara eklenmiştir. Bundan sonraki süreç merkez ekibin insiyatifindedir.

İyi forumlar.

19. teşekkürler.
    Belki yardımı dokunur görsel ekliyeyim dedim.

%100 oy alan ender konulardan, yıllardır tonla huzuli işlerle uğraşan teknik ekip bi bunu yapmadı gitti, inşallah bi adım atarlar bu konuda.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Mart 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  20. Güncel kalsın desteklersin
    Malûm aktarma sistemi yetersiz kalıyor böyle bir sistem çok faydalı olur

Sayfayı Paylaş