Bug / Oyun hatasi Hangar'ı Yönetemiyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MAK1453 tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MAK1453

MAK1453 User

Bu hesapta hangara giriyorum herhangi bir gemiyi seçiyorum sonra
    "yönet"e basıyorum ama yükleniyor yazısında 10-15 sn civarında tıkanıyor
    sonra flash eklentisi durdu diyor.(bazen durdu demiyor ya da flash çökmüyor ama ne kadar beklersem bekleyeyim yine de yüklenmiyor)
    ***Bu sadece bu hesapta oluyor. Diğer hesaplarda denedim hiç böyle bir şey olmuyor
    sadece bu hesapta oluyor.
    ***Her tarayıcıda oluyor.
    ***Flash sürümleri en yenisinde ve etkin.(donanım hızlandırıcı kapalı ya da açık
    fark etmiyor)
    ***Bilgisayar yüzünden de olmuyor başka bilgisayarlardan da denedim.
    ***Çerezleri sil falan demeye gerek yok her şeyi denedim olmuyor.

***Desteğe yazdım farklı tarayıcıdan deneyin çerezleri silin diyolar. Yazdıklarım da okunmuyor ki...

***Bu arada gemiyi etkinleştirebiliyorum(yani gemi seçebiliyorum ama yönetemiyorum, envantera giremiyorum yani) oyuna da girebiliyorum ama bütün gemiler boş hiçbir şey yapamıyorum oyuna girebilsem de.

Son düzenlenen: 23 Mart 2019
    mtapdfyfrf bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu gibi bir durum genellikle hangarınızda aşırı miktarda öğe (onbinlerce) olduğu zaman yaşanıyor. Yanlışlıkla veya bilerekten belli bir öğeden aşırı miktarda satın aldınız mı?

Support ekibine geminizde bulunan gereksiz lf-1, lf-2, G3N-1010 vb. öğelerin silinmesini rica edin.

İyi forumlar.

MAK1453 bunu beğendi.
  3. MAK1453

MAK1453 User

Yüksek ihtimalle haklısınız ben de şimdi geliştirmelerden baktım, aşırı derecede fazla lf1 var çok çok fazla hemde supporta yazacağım bunları silmeleri için.

Adamlara hesabımdaki lf1lerin silinmesini istiyorum bu yüzden envantere giremiyorum diyorum adamların verdiği cevap:

Envantere giremeden nasıl satacaksam artık onu da söyleseydiniz iyi olurdu!!!!

Çok saolun gerçekten, çok yardımcı oldunuz. Yine yazıyorum supporta yine aynı şekilde cevap verilirse yazdıklarımın okunmadığını düşüneceğim artık...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Mart 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Lütfen detaylı anlatarak tekrar supporta başvurunuz. Muhtemelen yanlış anlaşılmıştır.

İyi forumlar

MAK1453 bunu beğendi.
  5. MAK1453

MAK1453 User

YAZDIĞIM ŞEY:

Cidden yazdıklarım okunmuyor kardeşim yeter artık hesabıma giremiyorum kaç gündür desteğe yaz cevap bekle yaz cevap bekle .......

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Support ekibi sizlere yardımcı olabilmek için hiçbir basamak atlamadan sorunları çözmeye çalışıyor. Dilerseniz eski ticket numaralarını ekleyerek tavsiyelerinizi denedim ancak sonuç alamadım LF-1'lerin silinmesini talep ediyorum diye tekrar başvurabilirsiniz.

İyi forumlar.