Geri bildirim Hangi etkinlikleri istiyorsunuz (genel ve istek bildirimleri) ?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hedefim

hedefim User

Terör etkinliğini istiyoruz..!

2. terör etkinliği veya plutus etkinliği müsabaka olanı değil..!

3. RobinKudin

RobinKudin User

TERRORRRRRR

4. Bende titanik günü etkinliğini istiyorum 2 veya 3 katı ödül veriyordu kristalonlar :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Çok çok eskiden öyle bir etkinlik yapılmıştı ve bir defa yapıldığını hatırlıyorum :)

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  6. Evet :) yanlış hatırlamıyorsam bir daha çıkmayacak gibisinden reklamı yapılmıştır oyuna giriş bölümünde :D

7. karaışık dalgası etkinliği yeniden gelmeli çok güzel etkinlik

8. Globox2048

Globox2048 User

terör kapısı

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bu tarz etkinlikler Merkez Ekip tarafından belirlenmektedir. Oyun içerisine ekleme/çıkarma yapılması gerekmeyen, oyunun gidişatını ve seyreni engellemeyecek bir etkinlik fikri önerebilirsiniz. Örneğin fotoğraf yarışması vb. gibi.

İyi forumlar.

10. Uzun zamandır gelmiyor, Demaner Freighter gelmeli bence. Hem insanlar elit kasar hem de oyundaki temel haritalara tekrar bir canlılık gelmiş olur. Yeni başlayanların da ilgilisini çekecektir bu kalabalık ortam.

RobinKudin ve FurkanS53 bunu beğendi.
  11. RobinKudin

RobinKudin User

Ne güzel olur

12. Darkorbit de etkinlik düzenlemekten sorumlu kişi olmayı çok isterdim. En fazla 2 hafta arayla sürekli etkinlik getirirdim.

Plutus Müsabakası
    Plutus Deneyleri
    Karaşimşek Dalgası
    Demaner
    Terör Girbabı
    Korsan Baskını

Bir etkinlik yaptıkları zaman bir daha aynı etkinliği neden yapmıyorlar. Şurda saydığım etkinlikleri ya senede 1 defa yaptılar, yada 1 defa yaptıktan sonra bir daha yapmadılar. Bu etkinlikler hem eğlenceli, hemde hesap gelişimi açısından faydalı oluyor. Bu etkinliklerin her biri en az yılda 2-3 kez yapılmalı.

Bunları tr takımı adminleri, modlarına yapın diye söylemedim zaten bunlara müdahale yetkiniz yok. Bunları gerekli yerlere iletmeniz için söylüyorum

13. the_flood

the_flood User

ondan sonra da oyunu bıraksınlar full gemiler bizi kesiyor diye :)
    demaner boş bir etkinlik.eğer ki güzel bir içerik hazırlanabilirse en güzel etkinlik terör girdabı olur. xp-şeref-tp-uri ve verdi içerikler gelişirse o zaman belki oyuncu bulunur.

14. etkinliğin ne olacağına bi karar verin.
    gerçi fullere özel olur sizin ki.

Son düzenlenen: 9 Şubat 2020
  15. RobinKudin

RobinKudin User

Flaxlının biri acaba nadir chaosu keser miyim derken rütbeli sayborg onu kesiyor....

16. muhbirler

muhbirler User

Karaışık dalgası etkinliği geri gelse iyi olur Centurion tasarımları için şifre veriyordu.

17. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Etkinlik felan istemiyoruz kurban olayım şu oyun normal calışsın şuan baglantı kuruluyorda kalıp duruyor tr 4/6 :(

PİONEER bunu beğendi.
  18. BUT_NOT

BUT_NOT User

oyunu düzeltmeden böyle başlık açmakmı .dd

19. corgcu

corgcu User

Allah rızası için etkinlik yapmayın.

MuratHancı bunu beğendi.
  20. _01_

_01_ User

etkinlik için kapı yapıp sonra da kapıya giriş sınırı getirip 20 günlük etkinlikte 2 gün faydalanacaksak üstteki arkadaşın dediği gibi Allah için siz bir etkinlik yapmayın normal oyunumuzu oynayalım.
    savaş bileti için etkinlik oluşturup kapıyı girilemez hale getiriyorsunuz insan sinirden normal haritaya da girmiyor