Öneri Hangi Gemi ve Hangi Roketatar

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GodzillaBG tarafından 11 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Neptün mü Hydra mı?

1. Sayborgu neptün ile oyna

oy sayısı 2
    22,2%
  2. Sayborgu hydra ile oyna

oy sayısı 2
    22,2%
  3. Goliath Plusı neptün ile oyna

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Goliath Plusı hydra ile oyna

oy sayısı 5
    55,6%
  1. GodzillaBG

GodzillaBG User

Selamlar, konu başlığında da belirttiğim gibi bildiğiniz üzere bölünme kristalinin kıtlığından dolayı büyük ikileme düştüm, lafı fazla uzatmadan üzerinde yopğunlaşmak istediğim 2 gemiyi ve modüllerini aktarayım;

1. Sayborg %15 lazer hasar / %17 dp / %3 hız

2. Goliath Plus %10 npc hasarı / %26 dp & %1 hasar / %9 kalkan / %5 kalkan delme

Ben yukarıdaki iki gemiden hangisini hangi roketatar ile birlikte kullanmalıyım?

Sayborgun kendinden gelen %10'luk bir pasif hasarı mevcut ve Goliath Plus birleştirme masrafını göz önünde bulundurursak çok minimal bir fark ortaya çıktığı yönünde bir hesaplama yaptım ve beni ikileme düşüren noktalardan biri de bu.

Not: Oynadığım sunucu Küresel PvE yani savaş, kavga veya dalaşla hiç işim olmuyor :)

Lütfen önerilerde bulunurken bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim, aklımdaki soru işaretlerini giderebilirim umarım buraya vereceğiniz tavsiyelerle.

Gemi hakkında geri kalan bilgiler de şu şekilde,
    1. 43 pro ve hepsi 13. seviye
    2. 41 arge (kaçınmalar ve tamir dışında geri kalan bütün yetenek puanları standart arge dizilimine göre verildi)
    3. Pette de 12 adet uzaylı avcısı protokolü mevcut ve kalan prolarını tamamlıyorum onun da.

2. joetly

joetly User

goli hydra ile katıldım bakalım. tavsiyem goli plus ve hydra