Hangi Gemi?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve killermaskk tarafından 3 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi Gemi?

1. Hammerclaw Plus

oy sayısı 8
    36,4%
  2. Hecate Plus

oy sayısı 0
    0,0%
  3. 2de alma degmez

oy sayısı 13
    59,1%
  4. 2de al

oy sayısı 1
    4,5%
  1. Merhaba Arkadaslar ve Modlar,

Hangi gemiyi alayim ? 2 gemi icinde Mödüller tam var.

Suan bende Goli Plus,Citadel Plus Pusat Plus ve Solace Plus var...

bu 2 gemiden birini alimmi yoksa gerek yokmu?

Tesekkürler

2. joetly

joetly User

bence gerek yok. 1 ay daha bekle bakalım hangi gemi için plus gelecek. dersen ki para ve iac, diametrion gani koymaz bana "hammerclaw" hep göze hoş gelmiştir. hecate tam bir ucube :p

3. elimde 2.000 iac 9.000 Diametrion var

4. 1feder

1feder User

Abi nasıl kasıyorsunuz diametrion bu kadar lütfen taktiğini söylermisin

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

İkisi de tavsiyemdir. :)

Türkiye Takımı!

6. Sevkiyat sayesinde , sanırsam R-05 en mantıklısı oluyor

7. Herrkesin galaksi kapılarından kastiğini biliyoruz..

:)

1feder bunu beğendi.
  8. 1feder

1feder User

abg mi abim

9. Sevkiyat sadece RO1 gönderiyorum

10. neye göre ikisinide tavsiye ediyorsunuz?

11. 1feder

1feder User

3-5 diametrion veriyor .. hadi 5 tane yollasan açık olsa 5 ide gunde üç sefer yollasan ayda 1800 eder ortalama...

Dontforgetme bunu beğendi.
  12. Sevkiyat sistemi oyuna girdiğinden beri Sadece R-01 Robot gönderiyorum

Sonuc bu... 249 izin 571 prime kupon

Toplamda da bi 100 tane izin ve 150 taneye yakın prime kupon kullanmışımdır..Buınlarıda eklersen 349 izin 650 civari prime kuponu yapıyor..

Toplam süre zaafinda aldığım plus gemi sayisi (3) Şuan 4.Yü almak icin uğraşıyorum..

Geri bir ara 4-5 ay oyuna girmedim hic toplayıcı bile göndermedim...Ama aşağı yukarı sonuc bu oluyor yani Hadi en kötü 4.Cü plusuda almış olayım...

Yine de tüm plusları almak icin 9 bin üzeri dimetriona sahip olmak icin cumartesi-pazar günleri inanılmaz derecede fazla şekilde bir kapı dönmek gerekiyor galiba :)

Ben maximum hafta sonları oda (maximum) 10 adet kapı döndüğüm icin (elimle bu kadar dayanabiliyorum ;)

Verirse 10 kapıdan 1 tane dimetrion veriyor :D

Belki günde 150 tane abg 150-200 tane hades dönsem bir nebze bende o kadar dimetrion sayılarına ulaşabilirim ama cok sıkılıyorum yaw 10 kapıdan sonra yapamıyorum insanlar günde 100-200 tane nasıl abg-hades dönüyor anlamıyorum yaw bu adamlar hic yemek yemiyormu dinlenmiyormu robot bile dayanmaz yaw

1feder bunu beğendi.
  13. 1feder

1feder User

hahahahah .. r-01 iyimiş

14. klan üyesi isen hammerclaw plus alınabilir zaten fazla mıktarda malzemen var elinde üri desen zaten pek işe yaramıyo artık hafta sonu abg acıp x4 kasıyoz baskada işe yaramıyo al geç geminde bulunsun

hecate plusu tasarlıyan arkadaş alsın önermiyorum, umarım kendisi oynar gemiyle

15. cevap bekliyorum?

16. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Hammerclaw işlevli bir gemidir bazı plus gemilere göre aktiflik durumu düşük olabilir ama almaya değer görüşüm.

Hecate ise koleksiyon gemisidir benim için.

Sorunun sorulma şekli birçok kişiye göre farklılık gösterebilir. Savaş mantığı ile yaklaşan tavsiye etmez, kasılma mantığında gelen bir gemiyi önerebilir en azından, koleksiyoncu ise her ikisini de önerir. Öncelikle sizin beklentiniz nedir bu gemilerden?

Türkiye Takımı!

17. Hammerclaw plus'un kendine has yeteneği çok işlevli , resmen Solace'nin Nano küre tamiri gibi bir etki yaratıyor , ayrıca ortaya bıraktığı DP tamir şamandırasının bekleme süresi 60 saniye yazıyor , yani çok seri şekilde DP yenileyebilir , klanın varsa her türlü Hecate'ye kıyasla daha işlevli . Hatta yalnız kurt olsan dahi yine Hammerclaw'ı öneririm , Hecate'nin bir yeteneği PvP odaklı iken diğer yeteneği PvE odaklı , karışık kaset gibi bir gemi yapmışlar resmen . Ve PvE odaklı olan yeteneği bence yetersiz , Zephyr her türlü daha üstün konumda kalıyor .
    İlla hasar istiyor isen Solaris Plus'a öncelik ver derim , ha o zaten var diyorsan ve bu ikisi arasında seçim yapacaksan Hammerclaw plus derim .

18. ben hala merak ediyorum hammerclaw plusun %25 pasif dp bonusu var mı alıp kullanan arkadaşlar denedimi mesaj yaarsa cok sevinirim bu arada anladığım ve gördüğüm kadarıyla hep kararsız modüllü gemilerin ilk plusları cıkıyor...

Büyük ihtimalle zephr sentinel ve berserkere de cıkabilir... Cünkü bu gemilerinde kararsız modülleri var

19. Darkorbitin fandom sitesinde hammerclaw plus da tıpkı hammerclaw gibi pasif DP bonusuna sahip yazıyor . Ben o siteye güveniyorum , bilgiler güncel ve doğru oluyor

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2022

Sayfayı Paylaş