Hangi Gemiyi Almalıyım ( Birleştir )

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kafamdabirtuhaflık tarafından 17 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese iyi oyunlar. şöyle belirtmeyin şuan kullanmakta oldugum gemi spectrum % 10 hız % 5 dp % 15 lazer hazarı modülleri var hesapta 15 pro var zeus apis vs var

birleştirden sayborg almak istiyorum ama hiç modülü yok. ilk amacım proları 40 a tamamlamak şöyle hammerclaw için % 12 hız % 17 npc hasarı % 15 dp var hammerclaw ilemi daha rahat proları fullerim bu modüllerler 4 lazer eksigini karşılarmıyım. vede hammerclaw plus içinde uğraşabilirim sonra ama bu modüller sadece hammerclaw içinmi plusunki ayrımı bilmiyorum.
    yardımcı olursanız sevinirim.

2. Bence sayborgu boşvermelisin çünkü diğer gemilere göre pek bi artısı yok. Boş bir gemi değilse de modül bulması çok zor olduğundan kullanmak mantıklı değil. Onun yerine hammerclaw kullansan daha iyi olur. Modüllerin üzerine mause ile gelince hangi gemilere ne kadar bonus verdiği yazar ordan plus için mi diye bakabilirsin.

titans___ ve Kafamdabirtuhaflık bunu beğendi.
  3. sagolasın yorum için hammerclaw plus için modülüm yok onun ayrı oldugunu bilmiyordum ben hammerclaw modülde takılır diye düşünüp sevinmiştim plusda lazerde goliath kadar olacak güzel olur diye o biraz kötü oldu gibi :D

4. Sağlık olsun hammerclaw da modülerle gayet iş görür. Belki şansa düşürürsün zamanla :)

Kafamdabirtuhaflık bunu beğendi.
  5. aynen mecbur yapabildigimiz etkinlik gelirse ordan cıkarabilirsem güzel olur

6. Galaktik çekişmedeki görevlerin çoğunu yapabilirsiniz aslında. Ema atma, kamufle olma,(dükkandan, açık artırmadan,birleştirden alabilirsiniz).süre geçirme(sakin saatlerde özellikle geceleri kamufle dolaşın), hasar verme(gemi+droid full kalkan+ dükkandan çift kalkan desteği + halka uçuş düzeni ile kalkan mayınına oturarak[ben 2.7m hasar yiyorum mesela her mayına] görevlerini yapabilirsiniz. Bunların hepsini yaparsanız 130 tane felan anahtar geliyor zaten onla da modül alabilirsiniz. Adam öldürmeden de bunlar mümkün.

7. aynen öyle yapıyorum şuan 7 tane bitirdim zaten. ema kamufle hasar verme kesme falan kaldı sadece eğer adam kesme hariç 130 anahtar vericekse gayet iyiymiş :D

8. Denendi test edildi onaylandı emin olabilirsin:D

9. elinde en iyi hangi modüller varsa ona göre plus alıcan

10. evet öyle yapıcam normaldede plus modül hiç yok ben hammerclaw plusun modüllerinin farklı oldugunu bilmiyordum o yüzden öyle yazmıştım :D sadece goliath plus için 7 hızmı ne vardı galiba emin degilim hasar olan modülüm hiç yok pluslar için bekleyecem mecbur plus modül bulana kadar hangisi denk gelirse