Destek Hangi Gemiyi Almalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ★★★★Mujαhιδεεn★★★★ tarafından 8 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar. Gemi;
    full lf-4,
    full diroit havoclu (12,13 level)
    11 pro lazer (6,7 level)
    13 level pet,
    36 Arge,
    Venom kullanıyorum. Cyborg almayı düşünüyorum ama size de sormak istedim. Hangi gemi daha iyi olur benim açımdan? Pek modül yok etkinlik kovalıyorum.
    Diğer bir sorumda bu lazer geliştirmelerini yapıyorum ama pek bir farkını göremedim. Çok etki etmiyor galiba?

2. merhaba...önceliğini plus gemilere vermeni tavsiye ederim..özellikle goliath plus,pusat plus yada solace plus ı tavsiye ederim..vip ve %25 indirim paketiyle 700 bin uridyuma alabilirsin..dimentironu sevkiyatten, iac ıda etkinlik savaş biletinden temin edebilirsin...biraz teferruatlı ama inan aldığına değecek..
    birde geliştirmede önceliğin droitler olsun.droitlerin gelişimi hem hasarı hemde kalkanı etkilediği için önceliğin o olsun bence...lazer ve kalkanlarını daha sonra geliştir..

3. Plus gemilerinden birini almak için yanda onların malzemelerini de biriktiriyorum. Bir iac sorun olacak biraz ama yarısı tamam. En çok goliath plus'ın modülleri var çok iyi diyemem ama yine fena değil herhalde onu alırım.
    Geliştirmelerde diroitler 12-13 seviyesinde bundan sonra arttırdığımda %0.4 hasar artışı veriyordu %0.5 yerine. Malzemede fazlalaşınca en azından proları da o seviyeye getirip ondan sonra diroitlere devam ederim diye düşünmüştüm. Belki proları geliştirince daha rahat rinusk kasılır diye de bilmiyorum :D.

4. İlk hangi plus gemisi olmalı sizce? Goliath Plustan vazgeçtim sanırım bi özelliği yok.

5. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Benim tavsiyem bir süre daha bekleyerek modüllerinize göre ilk plus geminizi almanız yönünde olacaktır, fakat gemi yeteneklerine baktığınızda dayanıklılık açısından citadel plus önerebilirim, elde etmeside diğer plus gemilere göre nispeten daha kolay.

İyi forumlar.

6. Bence de en mantıklısı öyle yapayim. Birde Cyborg almayı düşünüyorum bu ekipmanlar ile ne düşünüyorsunuz?

7. _Blade_

_Blade_ Guest

Dilerseniz alabilirsiniz fakat modülsüz olarak venom ile arasında çok fazla bir hasar farkı olacağını düşünmüyorum, %5 fark eder sadece.

İyi forumlar.

8. Eğer pve yani npc kesme odaklı oynuyorsan hızdan ve hasardan yoksun citadel plusu almanı tavsiye etmem..kanımca citadel plus gemisi npc ye ve tek başına pvp de etkili bir gemi değil.pvp de ve de grupta isen mükemmel bir savaş gemisi olabilir ama dediğim gibi pve de kesinlikle çok yavaş ..

Dediğim gibi şu anda herkes goliath plus, pusat plus ve de solace plus kullanıyor.haritalarda en çok görünen gemi şu anda bunlar..sende modul yönünden bu üç gemiden hangisinde avantajlı isen onu seçmeni tavsiye ederim..bu hafta gelen etkinlikten sonra (muhtemelen perşembe günü) alacağın modulleri değerlendirdikten sonra gemi seçimini yapabilirsin..

9. Anlaşıldı modüllere göre karar verilecek o zaman. Hammerclaw içinde aynısını düşünüyorsunuz herhalde dimi?

10. Citadel Plus'u çok tavsiye ediyorlar da bende düşünmüyorum. Belirttiğiniz gibi zaten pve odaklıyım ve pvp'de tek oynuyorum pek bir mantığı yok gibi geliyor. Modüllere göre plus gemisine de karar vereceğim. Teşekkür ederim.

11. _Blade_

_Blade_ Guest

Hammerclaw yetenekleri ile birlikte kullanılabilir ama yine venoma göre hasar olarak sönük kalacaktır.

İyi forumlar.

12. Tamam modum teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

13. _Blade_

_Blade_ Guest

Rica ederim, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.