Hangi gemiyi almayılım?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Rave01 tarafından 12 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Rave01

Rave01 User

Merhaba arkadaşlar çarımı geliştirmeye çalışıyorum Şuan 20 pro 5 lf4 8 iris ve 5 havoc var pazar günü elimden ne kadar gelirse zeta yapmayı planlıyorum 3-4 tane gelen uriyle bi gemi almak istiyorum pusat alsam mı diye düşünüyorum sizce hangi gemiyi alayım arkadaşlar?

2. modülün hangi gemide iyiyse onda olmanı tavsiye ederim, eğer ki solacen yoksa önce solace almalısın kasılmak için iyi olur pusat şu an hiç bir şeye yaramaz çinliler getirdikleri yamalarla güzelim gemileri mahvettiler hiç bir özelliği kalmadı ve dpsi çok düşük. önceliğin solace olsun gelen agatus etkinliklerinde ise npc hasarı veya hız modülü oluyor bazen solaceye onu temin edip devam edersin

Rave01 bunu beğendi.
  3. Rave01

Rave01 User

peki hocam peki solace pusattan vuruş ve hız bakımından daha mı iyi peki ?

4. Grevious

Grevious User

kanka pusat hız açısından açık ara solaceden iyi vuruş gücü solace ye eşit ama dp si çok düşük hem pvp hem pve de sorun yaşatır solace alman DP tamiri sayesinde kapılarda ve haritada kasılırken çok daha faydalı olur ilk gemi olarak en iyisi bence solace sonrasında modüllere göre bi plus gemisine geçiş yaparsın