Hangi İnternet Sağlayıcısı Hızlı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...Drraqqon... tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S.a İyi Günler Arkdaşlar ben moziladan giriyorum yavaş Explorer dan giriyorum yavaş choremdan giriyom yavaş Bunun ne deni ne olabilir bide oynarken canım full robot tamir mamir de etmiyor gemimi ama robot sesi geliyor neden acaba ?? Şimdiden Teşekkürler

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben yandex browser kullanıyorum ve bir yavaşlık yaşamıyorum sizde deniyebilirsiniz konunuzu yeni başlayanlara taşıyorum burda değişik tarayıcılar önerilebilir diğer üyelerimizden sizde o yönde deneyerek az kasan bir tarıyıca geçebilirsiniz.

3. Verdiğiniz Cevap için teşekkürler ama bende denedim Ama olmadı Al işte şimdide Chatim açılmıyor çıldıracam yaa

4. A.s. kardeşim internet hızın yavaştır belki

5. yoo hayır öbür sitelere rahatlıkla giriyorum videoları rahat izliyorum .( Cevap İçin Teşekkürler

6. Kardeşim videolar felan az bellek tüketir.Tarayıcılar ne kadar fazla bellek tüketirse bilgisayar o kadar donma yapar.Benim görüşüm operadır opera 250k civarı bir bellek tüketimi yapar.Chrome 500k mozilla 700k internet explorerı sil gitsin zaten.Bide oyunun yanında ek sekme açarsan oda donma yapar.Ayrıca arka plan uygulamalarını kapat grafik ayarınıda düşür.

...Drraqqon... bunu beğendi.
  7. Merhaba ,

- İnternet Bağlantı hızı
    - PC parçaları ve performansı
    - Tarayıcı ve eklentileri

gibi etkenler nedeniyle olabilir. Bağlantı hızı genel olarak internette dolaşmaya yeterli olabilir fakat online oyunlara yetersiz olabilir. Pc parçaları yetersiz , eski v.b. nedenlerle stabil çalışmıyor olabilir. Tarayıcı fazla ram kullanıyor olabilir. Ayrıca Flash Player güncel değilse güncelleyiniz.

İyi forumlar.

...Drraqqon... bunu beğendi.
  8. Teşekkürler Önerilerinizi Yapıcam Sağolun :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.