Hangi kapı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hangi kapı ?

1. zeta

45,5%
  2. kappa

36,4%
  3. epsilon

18,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Goliyim full havoc 1 hercül 9 iris 4lf4 27 arge kalp uçuş düzeni var. Sizce hangi kapıya devam etmeliyim

1)Zeta : Zetadan gelen uriyi (top.50.000) kutuya vercem böylece her zeta başına 60 anahtar alıcam 5 zeta yapıp zeus günlerinde açıcam

2)Kappa : Kappadan gelen uriyi iris geliştirmesine yatırcam (irislerin 2si 16 diğerleri 10 level)

3)Epsilon (lf4 için) sonra tekrar kappa

2. Merhaba ,

Havoc toplam 9 mu yoksa 10 mu ? Eğer 9 tane ise Zeta yapıp 10'a tamamlayın. Ganimet anahtarlarını biriktirin. Daha sonra Epsilon ve Kappa'ya ağırlık verin hem LF-4 hem Hercules şansınız olur.

İyi forumlar.

3. sağolun modum havoc 9 tane

...............................

cevap lütfen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2014
  4. LF-4 Hercules yapmaya bak derim Epsilon kappa ..

5. peki zeus

çok mu zor ankete oy verip yorum yazmak ölmezsiniz merak etmeyin yazarsanız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Şubat 2014
  6. ben deneyimli biri olmadığım için yazmıyordum ama istediysen söleyim zetayı yapıp havoçu çıkart sonra kappa yap hem herkül gelir hm lf4

7. peki zeusu kaç herkül ve kaç lf4 olduktan sonra çıkartmaya çalışayım

birde 300 kutudan zeus gününde kaç zeus kaç lf4 çıkar tasarım falan çıakrmı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2014
  8. Merhaba ,

Kesinliği yok fakat 300 kutudan tahminen 2-3 LF-4 çıkabilir. LF-3 , LF-2 , B0-1 ve B0-2 kalkanda çıkabilir bir kaç tane.

İyi forumlar.

9. zeus kaç parça çıkar peki adminim

10. Merhaba ,

Kesin birşey söylemek zor yani önceki mesajımda yazdıklarımda tahmin sadece. Şansınız da varsa 3-5 arası çıkabilir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.