Destek Hangi kapıdan ne kadar Chromin kastınız

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ahmetbeypolat tarafından 1 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Pazara bomba gibi 700 k uri ile hazırım 28000 Chromin için hangi kapıdan ne kadar kastınız bana öneride bulunabilir misiniz düz katlayıcısız petsiz kasıcam. Tek seferde Pazar Günü kasmam lazım

Modum konuyu yanlış yere açmış olabilirim.

Herkese teşekkürler şimdiden

Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bir kapıdan yaklaşık 5bine yakın chromin kasabilmeniz mümkün. Bu sayı katlayıcı vs. gibi etmenlerle 10bine kadar çıkabilir. Diğer üyelerin fikirlerini de almanız faydalı olacaktır.

Konunuzu daha doğru bir yere taşımış bulunuyorum.

İyi forumlar dilerim.

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Kronos hariç tüm kapıların verdiği baz, temel Chromin miktarı 2700'dür. Katlayıcı, kurtarılan mal ve arge ile bu miktarı artırabilirsiniz.

Minerva ve ahmetbeypolat bunu beğendi.
  4. Bu haftaki yükseklikten dolayı mı 5 bine yakın kasılacak ? Zira Paradoks adminim 2700"dür demiş ?

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Evet, temelde 2700 olan miktarı, etkinlik süresi uzadığından dolayı bildirimde geçen "çok daha yüksek" chromin miktarına uyarladığımız zaman ve diğer oyuncuların geri bildirimleri neticesinde ortaya yaklaşık 5bin chromin sonucu çıkıyor. :D Ama dediğim gibi, bir çok değişken mevcut ve denemeden net sayı vermek zor :)

İyi forumlar dilerim.

6. Peki kronos kapısı ne kadar veriyor?

7. Zeta kapısını öneriyorum, petinize Kurtarılan Mal Protokolü takıp petiniz ile toplayın. Son bölümde kristallinleri kestikden sonra geminizi (ekstra hakkınız yoksa) 4 defa patlatabilirsiniz aman dikkat edin kapınızı yakmayın bu sayede en verimli şekilde kapıyı yapabilirsiniz ;) başarılar.

8. Viraaa

Viraaa User

selamun aleykum bu chromin telasi etkinligindeki modul benim birlestir kisminda gozukmuyor.oyle bir modulmu yok yoksa bendemi gozukmuyor.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Maillerimi kontrol ettim. Son bir kaç etkinlikteki miktarlarda bir değişiklik yok, hala temel değer 2700. Diğer etkenler ile bu rakamı yükseltebilirsiniz.

Admin gemisi de olsa Kronos yapmak uzun sürüyor. Uğraşamadım Kronos yapmaya :D Denemesi bedava.

Etkinlik tariflerinde modül bulunmuyor. Yani birleştire bir modül gelmeyecek. Rehberde sadece bu modül hakkında bilgi verilmiştir.

Son düzenlenen: 2 Nisan 2020
    Minerva ve HatayLı_ASİ_[☾★] bunu beğendi.
  10. Viraaa

Viraaa User

cevap icin saol.