Öneri Hangi Kapıyı Dönmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve samsun553 tarafından 23 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. samsun553

samsun553 User

Orta Seviyeli Bir oyuncuyum Uri için hangi kapı dönmeleyim?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Zeta en karlısı olabilir kapı başına 48k kadar Uridium veriyor ayrıca Ar-Ge için günlük dosyası ve yeşil sandık anahtarı veriyor :p kesinlikle Zeta :)

3. smoonrise

smoonrise User

zeta çok daha avantajlı olur bir süre için . Çifte ödül günü yap kapılarını bekletip acele etme normal günde yapma . uri ile açacaksan eğer gg indirim gününde aç kapılarını . apis zeus yoksa zeus günü aç sadece zaten apis çıkıyor zeus parçasıda çıkmış olur eğer 10 iris isen anahtarlarını gemi tasarımı çıkarmak için deneme pro lazeri için biriktir . ihaleden kredi ile takip et almayı tasarımı . günlük dosyalar ilede argeni yükseltirsin.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Uridium toplamak için hafta sonları gelen indirim ile birlikte (elinizde %25 indirim + %5 VIP indirimi olduğunuzu düşünüyorum)1 GG miktarı 55 uri olmaktadır. En kötü 400.000 uridium ile kapı yapmaya başlasanız pazar akşamı 23:59 da eğer şanslıysanız 500.000 uridiumu geçersiniz :)

İyi Forumlar.

5. ateistkeci

ateistkeci User

Peki hangi kapıda olur bu modum :) sanırım A-B-G döngüsünden bahsettiğini söylemeyi unuttun :p

Themis. bunu beğendi.
  6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Ufak bir ekleme yapayım, Alpha-Beta-Gamma kapılarını dönerek, (Şansınıza bağlı bir şekilde) + Uridium ile kapı dönebilirsiniz. :p

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  7. Fkingsock

Fkingsock User

Ben %25 indirim almayı planlıyodum bu hafta, şu kısmı tam anlamadım ama ''400.000 uridium ile kapı yapmaya başlasanız pazar akşamı 23:59 da eğer şanslıysanız 500.000 uridiumu geçersiniz'' Şimdi bende 500.000 uridium var, şansım yüksek desek sadece %25 indirim ile kaç tane zeta yapabilirim?

8. ABG değil de atıyorum Lambda gibi kolay açılan bir kapıyı aynı mantıkla yapsak , pazartesiye + uridiumla çıkabilir miyiz acaba

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

500.000 Uridium ile tahmini olarak 6 ila 10 Zeta kapısı açabilirsiniz. Lakin Zeta kapısı zor açılan bir kapı olduğundan hiç bir şekilde + Uridium'a geçmeniz söz konusu değildir. @Titan. takım arkadaşım, Alpha, Beta ve Gamma kapıları baz olarak böyle bir cevap vermiştir.

A-B-G yaparken sizi + Uridium'a çeken kapı Gammadır. Lambda kolay açılan bir kapı fakat verdiği Uridium miktarı az olduğundan + Uridium vereceğini düşünmüyorum. Fakat gene de denenebilir. :)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Temmuz 2020
    Luminous bunu beğendi.
  10. ateistkeci

ateistkeci User

Lambda kapısı toplamda 21.200 Uridium veriyor, hafta sonu 55 Uridium ile enerji basarsak ortalama 600 enerjiden Lambda açıldığını düşünürsek 33.000 Uridium gidiyor yani 11.800 Uridium kadar zarara giriyoruz :p

Luminous bunu beğendi.
  11. Pekala , üzdü :(

Luminous bunu beğendi.
  12. samsun553

samsun553 User

Simdi ABG + uridium verdigi için onu tercih edeyim.Döngü oldugunu sürece zar edemeceğim galiba sansa baz alınarak?

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hafta sonu indirimi + V.I.P + indirim avantajına sahip olmanız durumunda (şansınıza bağlı olarak) zarar etmeyeceksinizdir.

İyi Forumlar.