Hangi Lazer Daha İyi?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KruelSiege tarafından 5 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KruelSiege

KruelSiege User

Geliştirmesiz pet lazeri mi daha çok vurur yoksa 16 level pro lazeri mi? (BL haritaları dışında)

2. joetly

joetly User

sayın Aliens daha önce benzer bir konu ile ilgili yazmış ondan alıntıladım.

BL NPC'leri kestirmeyeceksen diğer her alanda Prometheus lazerinden güçlü.

Sebebi: Prometheus'un temel vuruş gücü 210'dur. Her 5 saniyedeki ek 200 vuruşunu 5'e böler ve 210'un üstüne eklersen her saniye azami vuruş gücü 250 olur. Ama P.E.T. lazeri 280 ile Prometheus'un çok ötesinde vuruyor. Benim tavsiyem savaşan veya BL dışında da vakit geçiren biriyseniz bu lazeri almanız. Ama bu P.E.T. lazerlerinin de geliştirmeye açık olması durumunda mümkün, Geliştirme yapılamıyorsa almaya değer bir yanı olmaz. En son test sunucusunda geliştirilebildiği için ben şahsen alacağım. Kalkanları da öyle.

3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Lazerler konusunda pette kullanırken göze çarpmayan bir husus var gibi geliyor. Prometheus arada 200 bonus veriyor ama en genel toplamdan en düşük vuruşları çıkarıp bakmak lazım. Bu açıdan bakarsak 280 sürekli vuran mı yoksa 160 ile 210 arası vuran ve 5 atışta bir bonus vuran mı daha iyi bende karar veremedim :)) Yaptığım testte pet lazeri bence daha iyi gibi geliyor. 5 atış üstünden bakarsak. Çünkü 5 atıştan sonra bir bonus atış veriyor. Bu yüzden 5 atış üzerinden bakalım.
    2 tanesi 160 vursa (160x2= 320)
    diğer 3 tanesi 200 vursa (600) toplamda 920.
    Pet lazeri ortalama 200 bile vursa 1000 vuruş gücü yapar. Pet lazeri 280 vuruyor .