Hangi Lazer Topu daha iyi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve JaimeClear tarafından 2 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JaimeClear

JaimeClear User

Arkadaşlar herkese merhaba, en çok kullanılan lazer topunun promethus olduğunu biliyorum. Ancak birleştirme kısmında farklı silahlar ve roketatarlar gördüm. Bu nedenle iki sorum olacak.
    1-Güncel duruma göre hangi lazer silahı daha iyi?
    2-Birleştirmede bulunan roketatarlardan hangisi en iyi?

Şimdiden teşekkürler.

2. Firat006

Firat006 User

Silah olarak en iyisi promethus fakat roketatar tamamen senin kullanımına bağlı yaygın olarak hydra roketatari kullanılıyor bu da yüksek miktarda dp ve kalkan kazandırıyor

3. 1 Hafta önce Amiral34 tarafından forumda paylaşıldı aradığın cevaplar. Şu yolu takip ederek ulaşabilirsin;

Yardım / Oyunla İlgili S.S.S. / Açıklamalar/Sözlük / Lazer Silahları ve Roket Fırlatıcılar

Buna benzer birçok güncel bilgiyi S.S.S. bölümünde bulabilirsin.

Amiral34 bunu beğendi.
  4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Oyunda bulunan tüm silahları tek konu başlığında topladık. Konu linkine buradan bakabilirsiniz,

https://board-tr.darkorbit.com/threads/lazer-silahlari-ve-roket-firlaticilar.161353/

Saygılarımla,

Amiral34.

5. prometus hasar dağılımı tablodakinin tam tersi olması lazım pro normal 210hasar , 5 saniyede 1 +200 vuruyor tabloda bunlar yer değiştirilmiş

kaptan34 ve Dontforgetme bunu beğendi.
  6. tryhardD

tryhardD User

Lazer meselesinde fark etmişsindir prometheus lazeri açık ara önde belki petin için pet lazerini seçebilirsin biraz tercihe dönüyor o da. Roketatarda eğer pvp odaklı oynuyorsan hydra almalısın çok güçlü diğerlerine göre. Triskellion da yetenek gemilerine yarıyor ama bu da biraz tercih hermes kullanıp yeteneklerinin biraz daha geç dönmesini de tercih edebilirsin. Neptune maalesef özellikle hasar isteyenler için biraz da zevk meselesi olarak duruyor bu haliyle en güçsüz olanı.

7. titans___

titans___ User

Ben Neptune seçtim hasara önem veriyorum zaten bu 3 lü destek paketi alırım kalkan dp ateş veriyor ve 4-5 den de ekstra hasar çıkabiliyor yaratıklardan bekleme süresi ebedi de onu tolere edebiliyorum roketleri daha seri virması üzerine veya yetenek üzerine oynamıyorum DP i fazla veren Solaris ile Yüzde 16 Hasar veren modül ile kesemediğim gemileri Hasar modülü takılı olmadan sade DP i, ve kalkan modüllü bir gemiyle kesiyorum yani Solaris Vip ken hem kami atıp hem Solaris Yakma özelliği ile PROTEGİT görevinde aşırı faydalı oldu hala 10bin protegit kesmeliyimde ben solaris vipsizken de bir kaç solarisle fena protegit kesiliyor açıkcası da işte npclere karşı hasar vermesi de hayal kırıklığı oluyor bende .

8. SPECTRAL LANCER 3 lazer içinde yanlış tanımlama var..doğrusu 140 PVP 185 PVE hasarı olması gerekir...aynı zamanda turkforce arkadaşaımızın dediği gibi PROMETHEUS 210 hasar ve 5 Saniyede extra 200 hasar vuruşu olması gerekir.düzeltilirse iyi olur. insanlar yanlış yönlendiriliyor sonra...insanlar hangisi doğu diye muallakta kalıyor..

titans___ bunu beğendi.