Hangi Roketatarı Kullanmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 26 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 1. sorum bölünme kristali kasmanın tek yolu kapılar mı? kapılarsa en hızlı hangi kapıyla kasılır?

  2. sorum en ideal roketatar pvp'de orcus, pve'de tyronnos kullanan biri için hangisi?
   
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Hades Kapısını önerebilirim.

  PVP için Neptune önerebilirim, PVE için yine Neptune önerebilirim. Sonuçta hasar odaklı oynamaktayım ama her oyuncunun kendi oynayış şekli ve tavrı bu roketatarlar için değişiklik göstermektedir.

  İyi Forumlar.
   
  .Mephistos. bunu beğendi.
 3. Çok zormuş aslında sorum
  Dp ve Kalkan 2. plana alınabilir, ama -%25 bekleme süresi, düşününce çok iyi.
  Kimi diyor %5 hasar iyidir, kimisi diyor Berserker al gir ebediye -%25 bekleme süresiyle git gidebildiğin kadar.
   
 4. 1 Hades yaparak en seri kasılır .
  2 Triskelion kasılıp savaşırken çok işe yarar, Daha sonra hydra (tank olmak istiyorsan işe yarar ,Neptun %5 hasar genel hasarmış mayın dizerken işe yarayabilir %100 hasar olur mayın argesiyle .
   
  Son düzenlenen: 27 Haziran 2021
 5. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  'Sorunuz her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır' sözünü hatırlatarak zorlaştırıyoruz. Mesela ben avcı olarak gezdiğimden genelde vuruş benim için önemlidir. BO3 geliştirmesine ağırlık vermem bile amacım kısa sürede maksimum hasarla karşı tarafımdakileri imha etmektir. Kapı yaparken veya istasyon içinde beklerken veya toplu savaşlarda modülleriniz de varsa maksimum kalkan + canla sizin işinize yarayacaktır. Tamamen amacınıza yönelik seçmenizi öneririm..

  İyi Forumlar.
   
 6. tyrannos için hydra roketatarı öneririm 5 hasar 30dp den daha önemsiz zaten ful olan hekez 300 den aşağı çakmıyor bu konuda hydra çok işini görür diğer roketatarlarda kullanım alanına göre değişir
   
 7. Hepinizin tavsiyeleri için çok teşekkür ederim mantıken hydra en doğrusu gibi geldi, %5 hasar azımsanacak gibi değil.
   
 8. titans___

  titans___ User

  Berserker de az lazer var kami atarak mı yapıyorsunuz çok roket atarak anca kesilir veya prolar 20 lvlken yoksa benim aklım yatmadı da hani szin takdiğiniz vardır akıl akıldan üstündür ,hasar çok etken bende hydra diye düşünsem de bekleme falan kapı yaparken de diğerini yap kullan hatta ikinci olunca citaya tak klan savaşında kullan istasyon da lag vardı gerçi 10 defa ben tek istasyon tam gelişmiş o zaman eir yoktu daha kolay kasmıştım da sonra kendi şirketim düşmanla bir olup dalıyor bende onlara dalıyoruma dönünce uğraşmadım istasyonla .
   
 9. berserkerin cinnet yeteneği dp yüzdesi ne kadar azsa o kadar fazla hasar artışı sağlıyor ve hızlı doluyor toplu savaşlarda eğer elinde orkus ve hız modülleri yoksa bunlardan 2 si olmayınca elinde berserker varsa berserker toplu savaşlardada iş yapar yetenekleriyle diğer gemilerden daha sağlam bir gemi olduğunu söyleyebilirim berserkerin az lazer yuvası oyunu bilmeyenler için sadece aldatmacadan ibaret berserkeri kullananlar bilir ne kadar güçlü gemi olduğunu bu yüzden lazer yuvalarını düşürdüler berserkerin
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 10. titans___

  titans___ User

  bende de var benim you tube da berserker kullananları gördüm onlar için demiştim hani kamikaze mi kullanyorlar acaba hani o kadar uber protegitler ve diğerleri ben seri ebedi kapı yapma derdindeyim bir daha ki etkinlik de oil hızlandırıcı ile biraz daha yapıp elitle bitircem kami bile atmak uzun geliyor tek tek bekle topla ABG kapıların da bile varken uzun geliyor güveye al elitle kes at malum etkinlik oluyor bunlarla uğraşmakdan sa ha yeni başlıyanlar için de baya dert ettiler oyunu zaten elle oynuyan da kalmayınca ban da atamıyorlar görünen o .
   

Sayfayı Paylaş