Hangi sandık apis zeus veriyordu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve capkinmc tarafından 29 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. capkinmc

capkinmc User

Herkese merhaba arkadaşlar bende biraz scrap falan var, apis ve zeusum yok. Acaba hangi kutudan çıkıyordu? appocalipse miydi?

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Şuan yeşil veya altın korsan kutularından çıkma ihtimali vardır.
    Apocalypse Ganimet Kutusunda şuan bu ihtimal yoktur. 2017 yılında bir kere ek içerik paketi ile sunulmuştu ancak şuan bir çıkma oranı yoktur. Ne zaman geleceği hakkında bilgimizde yoktur.

İyi forumlar

3. Labirent admin yanlışınız var apocalypse ganimet kutusundan hem zeus hem apis çıkardım 5-3 te seyir defterimden bakabilirsiniz saygılar.

4. bencede bu konuda bir eksiklik var cunku carboniye sayborg cıkmamasına ragmen gecen gun cıkarttrını söyleyen biriylede karsılastım 2ay ocne mı cıkartdın dedim hayr yeni cıktı dedi pek yalan söylediğini sanmıyorm

5. capkinmc

capkinmc User

Appocalipseden çıktığını biliyorum bende.

6. Ama şans işi bu eskiden hep yeşil kutu açardım bir tane bile apis parçası çıkmazdı ilk apocumdan zeus çıktı. Geçen hafta 200 yeşil kutudan yaklaşık 40 tane apis parçası çıkardım. Tamamen şans işi bu tüm scrapları felan apoca yatırıp apis veya zeus çıkaramazsan bana sövme :D

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durum ile ilgili bilgi istedim. Eğer SSS'ler ile ilgili bir hata mevcutsa en kısa sürede düzenlenecektir.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

8. Tebrik ederim. Kaç kutuda çıkarttığınızı öğrenebilir miyim?

9. İlk apocumda çıktı zeus. Sabah uyandım yine ilkinde apis çıktı. Şans

Sempatik.57 bunu beğendi.
  10. Bilgi için teşekkür ederim.

11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz üzerine ilgili S.S.S düzeltilmiştir, güncel içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. Apocalypse'den bütün olarak zeus ve apis çıkma ihtimali var. Diğer türlü apis parçası hem yeşil hem sarı kutudan çıkar. Zeus parçası sadece sarı kutudan çıkar.