Öneri hangi server

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Jjdndnxndn tarafından 9 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Jjdndnxndn

Jjdndnxndn User

En kalabalik server hangisi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2019
  2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Türk Sunucuları olarak soruyorsanız TR-3 & TR-2 kalabalık. Oyunun en kalabalığı ise Global Avrupa 1. Ama tabii ki tam olarak en net diye bir şey de söylemek doğru olmaz.

İyi forumlar dilerim...

3. Jjdndnxndn

Jjdndnxndn User

Ben tr1 ve tr5 te oynuyorum ama birleşmesinden önce tr1 ve tr3 serverleri en kalabalıktı

4. neor

neor User

yeni kod ile hesap acicam, hangi serverler uygundur arkadaslar
    en makul birkac server onerir misiniz

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz benzer bir konu ile birleştirilmiştir, benim tercihim kalabalık sunucular olmuştur her zaman için Tr1 ve Tr2 sunucuları idealdir bence :)

İyi forumlar.

6. Jjdndnxndn

Jjdndnxndn User

Valla en kalabalık global Avrupa 1 önceden sordum ama emin olayım dedim gel global 1 e vru ol her ülkeden insan var global 1de

7. neor

neor User

global 1 de alisveris tl ile mi euro ile mi

8. uzayl80

uzayl80 User

genel olarak kasılmak için genelde en sakin servar tercih edilir fakat bazı arkadaslar youn servar tercih ediyor demekki bol bol saldırı yapmayı tercih ediyor

fark ederim he tl he euro soncda kartla alıyon kur hesaplaması var zaten problem olmaz

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İkamet ettiğiniz ülkeye göre ödeme yöntemi cinsi değişecektir . Bu konuyla ilgili bir isteğiniz varsa support destek birimi size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

10. GE1 oyunucusuyum . Yeni BL haritalarından tutun korsan ve x6-7 , 4-5 yeterince dolu :)