Hangi Silah?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve desperado*47 tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Şu yeni gelen silahlar (Hiperplazmoit, Magma Sondası ve Yansıma Sondası) sadece pvp de mi etkili oluyor ve normal haritalarda etkisi nedir? Normal haritalarda LF4 ile eşit güçte midir? bana fikir verirseniz geliştirmeleri ona göre devam ettirmek istiyorum. Ayrıca füzyon kalkanın herhangi bir avantajı var mıdır?
   
 2. magma sondasının pvp etkisini harita olarak algılamışsın sanırım . magma sondası oyuncu gemilerine ekstradan 5 hasar veriyor , magma sondası dahil olmak üzere o saydığın tüm lf4 türleri her haritada etkililer , sadece özellikleri farklı . füzyon kalkanlarında kalkan yenileme hızı daha fazla diye biliyorum . en gelişmiş füzyon kalkanı , en gelişmiş elit kalkandan yani B02 den daha az kalkan sağlıyor , yani B02 kullanmaya devam etmeni tavsiye ederim. zaten çoğu oyuncu B02 kullanmaya devam ediyor .
   
 3. usta06

  usta06 User

  Aynen arkadaşa katılıyorum , yeni lazerler 16 seviye geliştirilmiş lf4 kadar vurur ve ekstra 5 hasar haritaya göre değil hedefe göre değişiyor, oyuncuysa pvp, yaratıksa pve hasarına +5 hasar , yani bir magma sondasıyla bir oyucuya vereceğiniz hasar 217 olurken bir yaratığa 212 olur.
  bo2 daha fazla kalkan sağlıyor , füzyonla arasındaki ufak yenileme hızı önemsenmeyecek kadar az , bo2 kullanın tavsiyem.
   
 4. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim, onların da belirttiği gibi lazerler aşağıda ifade edildiği hasarlara sahiptir.

  [​IMG] Magma Sondası – PvP Sadece PvP için 212 +5 hasar desteği

  [​IMG] Yansıma Sondası – PvE Sadece PvE için 212 +5 hasar desteği

  [​IMG] Hiperplazmoit – HP 212+ Lazer başına %0.5 DP desteği

  Burada da ifade edildiği gibi 212 hasar , 16.Seviye normal bir Lf4 hasarı sağlamaktadır zaten. Buna ek olarak Pvp veya PvE de +5 hasar vermektedirler.

  Ayrıca Füzyon Kalkan 3'de 8.000 Kalkan gücü, %6,25 kalkan yenileme hızı ve %80 absorbe özelliği var.
  BO-2 de 10.000 Kalkan gücü, %80 absorbe özelliği var.
  Bu değerleri göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Fakat ben hâlâ BO-2 kullanıyorum ve size de öneririm. :)

  İyi forumlar.
   
 5. Cevaplarınız için teşekkür ederim yalnız aklıma takılan tek bir soru kaldı. Magma, Yansıma ve Hiperplazmoit bunlardan her hangi bir tanesini kullandığımızda PvP dışında 212 (16 seviyeli LF4 eşit) PvP de ise 212+5 hasar veya darbe puanı veriyor öyle mi?
   
 6. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Rica ederim, sanırım bu şekilde açıkladığımda hiç bir soru işareti kalmayacaktır. Bu lazerler Pvp dışında 212 sabit hasara sahip iken;
  • Magma Sondası PvP'de +5 vererek 217 hasara ulaşıyor, PvP dışında 212 hasara sahiptir.
  • Yansıma Sondası PvE'de +5 vererek 217 hasara ulaşıyor, PvE dışında 212 hasara sahiptir.
  • Hiperplazmoit ise her haritada sabit 212 hasara sahipken Lazer başına gemiye %0,5 Darbe Puanı vermektedir.
  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. ve usta06 bunu beğendi.
 7. Peki MS ve YS kendi özelliği olan +5 ek hasar dışında her yerde 212 olarak mı etki ediyor yoksa ben MS kullansam düşmana karşı sadece 217 ama NPC ye 212 vuracak öyle mi?
   
 8. dostum şuanda piyasadaki en güçlü lazer prometheus dolayısıysla bunlara para harcama eğer lf4 lerin ful ise ve 17 lvl isen black lıght görevleri var 10 tane prometheus lazerini görevden topluyorsun ilk 10 görev ve sırayla açılıyor birini bitirmeden öbürü açılmaz bu sırada bir tanede birleşme yaparak görevden geliyor toplamda 11 ve gerisi kendin kasıyorsun baya masraflı 200 m kredi 75 yeşil anahtar 2500 rsb-75 10 bin uridium ve 6 bin rinusk istiyor anahtarları hafta sonu kapı ödüllerinin çift olduğu zamanda zeta yaparak biriktirirsin 50 tane veriyor bol bol aktif olup uridium kasmalısın yada %400 helix gününde 3 4 sefer 1.320 m uridium çekersen kafan rahat olur :)
   
 9. Labirent

  Labirent Guest

  Merhaba,

  Magma sondası ile düşmana 217 vurursunuz ancak npc ye 212 yansıma sondası ile tam tersi :)

  İyi forumlar
   
 10. Basehettiğin silahları henüz almadım ama diğerleri bende var olduğu için öğrenmek ve ona göre kullanmak istedim


  Teşekkürler admin gerekli evapları aldım konuyu kitleyebilirsiniz.
   
 11. Labirent

  Labirent Guest

  Merhaba,

  İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

  İyi forumlar
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.