Hangi Şirket Daha İyi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve samsun553 tarafından 10 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. samsun553

samsun553 User

Eic cok mu kotu şirket 2-6da cubi donme ihtimalımız olmuyor 2 adamı kesecek adam yok..

2. Hangi serverda oynuyorsun bilmiyorum ama şuan oyunda pek '' şirket '' ağırlığı söz konusu değil , yani yıldız haritasını açınca 2-6 eic olarak görünüyor olsa da şuan oyunda tamamen klanların ağırlığı var . Bu yüzden atıyorum '' eic güçsüz , mmo güçlü '' tarzı bir şey söylenemiyor , her şirketten bir çok elit oyuncunun bulunduğu klanlar mevcut . Ve oyunu bu tarz sıralamaya oynayan klanlar domine ediyor . Vru olsan da , mmo olsan da pek farketmeyecek . Sen yine global chat kullanarak yardım isteyebilirsin , bazen klansız full + full oyuncular / düşman klan oyuncuları gayet hevesli bir şekilde düşmanı kesmeye gelebilirler :)

Titan. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

@militaryship-3 Arkadaşımızın dediği doğrudur. Daha çok şirket yerine klanlarla oynamayı tercih ederseniz daha yararlı olacaktır. Şirketin tek önemi sıralamadan başka bir durum değildir.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş