Destek Hangi Sunucuda Başlamalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve WillTreaty tarafından 23 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WillTreaty

WillTreaty User

Merhaba, oyuna geri dönebilirim. Bu botların en az olduğu server neresi, Pve serverı bu açıdan iyi midir sizce?

2. Salvadorr

Salvadorr User

Yok kanka maalesef her Server da bot sorunu var

WillTreaty bunu beğendi.
  3. Farm yapmayı seviyorsan pve serveri öneririm, karışan edenin olmaz rahat rahat takılırsın. Yok ben geliştikten sonra savaşırım dersen pve server önermem orada savaş yok gibi birşey. Bot açısından ise diğer serverlerde kullanıcıların %97 si bot , pve serverde %90 ı bot. He birde pve serverde ben tren görmedim ama diğer serverlerde özellikle bl de adım attırmazlar.

WillTreaty bunu beğendi.
  4. WillTreaty

WillTreaty User

Anladım, bu tren botları gelişmemi ne kadar engelleyebilir peki?

5. _evissaM_

_evissaM_ User

tam bir handikap, dusman gemisi yoketme gorevlerini biraz olsun kolaylastirirken diger taraftan bazi NPC gorevleri imkansiz hale gelebiliyor. Mesela invoke ve mindfire gorevleri neredeyse imkansiza yakin, 2-2.5 aydir oynuyorum henuz mindfire i sadece 2 kez gorebildim, bir tanesine birakin mindfirea ates etmeyi tiklamaya bile firsat bulamadim, invoke gorevim vardi, 15 ocakta gelen ban dalgasi sayesinde invoke u gorebildim ve gorevi yapabildim, dibinize dogan invoke u bile kesmek cok cok cok cok buyuk sans.

WillTreaty bunu beğendi.
  6. WillTreaty

WillTreaty User

Peki o zaman Pve'de oynamamı tavsiye eder misiniz tren botlarının olmaması açısından

7. _evissaM_

_evissaM_ User

Nasil oynamak istediginize bagli, bol bol savasayim, gemi keseyim karsimdaki dusman gercek birisi olsun istiyorsan eger PVP, yok bikmisim zaten insandan uzayli olsun benim olsun dersen PVE :D
    @B.A.T.T.I.C.O.N arkadasin da dedigi gibi PVE kimse kimseye fazla musallat olmaz. PVP de ozellikle gucsuz gemi isen yeri gelir portaldan cikamazsin, gorev yapamazsin, NPC kesemezsin vs. her iki oyun tururnunde kendine gore bir yasam dongusu var sonucta.

WillTreaty bunu beğendi.
  8. WillTreaty

WillTreaty User

Anladım teşekkürler. Küresel sunucuda oynamayı deneyeceğim, sanırım en kısa yol 6-8 levelde görev katlayıcı alıp 17 levele gelip pro görevlerini yapmakmış. Yardım edebilecek varsa sevinirim :D

9. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Öncelikle hoş geldin.
    Konuyu biraz düzenledim.
    Sizin faydanıza. ;)

İyi forumlar.
    Bol şans. :p

WillTreaty bunu beğendi.
  10. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur. Eğer cevap alamadığınızı düşünüyorsanız lütfen bize tekrar yazmaktan çekinmeyin ;)

İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.