hangi tasarım hangi gemi alınmalı ? Bilmeyenler için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ISTAKOZ49 tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

-Merhaba arkadaşlar çok uzatmadan konuya geçeyim burda hangi gemi tasarımı veya hangi gemi almanız gerektiğini söyleyeceğim Öncelikle ;

-Herkezin oyun zevki farklıdır kimisi vegayı sever kimisi aegisi ben bunları yazdım diye illa onu almak durumunda kalmayın sadece öneride bulunucam siz oyundan hangi şekilde zevk alıyosanız o şekilde dedim edin :)

-Öncelikle golinin yetenek tasarımlarına bakalım

-Spektrum : Arkadaşlar bana göre goli tasarımları arasında en iyi olanı sebebi şudur rakip vuruşlarını %80 azaltması örneğin birini kestiniz canınız azaldı karşınızda 1 adam daha var hemen spektrum açıp ema kamu yapabilirsiniz veya illa savaşıcam diyosanız savaş tamir birde elmas varsa spektrum yeteneği ile çok güzel oluyor :) heleki 3-4 kişinin arasından canı az adamı yakaladıysanız birde kaçışta sağlam vuruyosanız ( bendende size tavsiye kaçış konfinizin hepsine full kalkan koymayın 5-6 en az lf4 veya yoksa lf3 koyun ) o adamın sizden kaçışı yoktur :)

-Sentinel : Daha çok vs tasarımı olacak bilinen bir tasarım diminiserle vs atarken işe yarıyo özellikle jacpotta en çok kullanılan tasarımdır 2 dakika yanlış hatırlamıyosam vuruşları %30 miss geçiriyo yani kalkanınız güçlenmiş gibi oluyo ve yengeçle güzel bir ikili ancak toplu savaşlarda çok işe yaradığı söylenemez 3-4 kişi size güve ile dalsa çok dayanamassınız :)

-Venom: Çoğu kişinin en sevdiği tasarım ancak ben pek uri ile almanızı tavsiye etmem ben kutudan venom çıkardığım günden beri çok kullanmadım sebebi şu savaşlarda çok bir etkisi olmuyor çünkü siz adama erkenden venom basarsanız oda emayı basar ve venom oluyor enfocer :D tabi şu avantajıda var siz venomsanız rakip size emayı atmaktan çekinir çünkü sizde venom var :) birde çok tavsiye etmem ama birisi 5-2de yaratık kesiyosa :D yetenek açıp bırakın ama çok tavsiyem değildir :D

-Solace : Oyunda en az kullanılan gemi tasarımı özelliği kendi canınızın %50 sini grup üyelerinin %20 canını dolduruyo yani kalp olmadan sadece arge olduğunu varsayarsak 153k can veriyo size tavsiyem 2 tekno hangarınız varsa ( ki yapın bende 3 tane var gayet işe yarıyor ) birine kalkan yüklemesi diğerine savaş tamir yaparsanız 253k can 75k kalkanınız olur direk vuruşunuzda iyise kendi gücünüzde aegisi bile rahat kesersiniz.

-Diminisher : Oyunda pek sık rastlamadığımız tasarım :) genellikle büyük yaratıklarda işe yarayan ( boss tallon uber tallon vb. ) gibi yaratıklarda yeteneği basarsanız %50 kalkan vuruşu yapıyo yani 20-25k sab çekerseniz 35 40 civarı kalkan çekiyormuşsunuz gibi oluyor oyunculara karşı orta derecede işe yarıyor ancak karşıda kalkan yüklemesi varsa yeteneği bitiriyor malesef :)

-Bu Kadar Arkadaşlar :) size birde şunu söyliyim yetenek tasarımlarına hangisi olursa olsun uri vermeyin mesela kasılma aşamasındasınız ve çokda geminiz iyi değil önce eksiklerinizi tamamlayın sonra karar verin birde alırken ileriyide düşünmelisiniz :) illa hepsini alıcam diyorsanız size şöyle bir sıralama yapıyım

Spektrum-Sentinel-Venom-Diminisher-Solace

HEPİNİZE İYİ OYUNLAR UMARIM YARDIMIMIM DOKUNMUŞTUR KOLAY GELSİN ....

2. spectrum kendı vurusunuda%50 dusuruyor 60 70 k vurursan 30 35 k ya dusuyor baya bir düşüş var yetenegı de 30 sanıye suruyor :) bana göre sentinel iyi

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Spectrum oyunun en etkili goliat tasarımıdır bunu tartışmaya gerek bile yok :D 2 3 kişinin arasından rahatça çıkabilirsiniz.

İyi forumlar

4. Heterodox

Heterodox User

hangi gemi demişsin de sadece goli için olan tasarımlar var
    başlığı "goliath için en iyi tasarımlar" olarak düzenlesen daha iyi olur bence

5. 2 dakika yanlış hatırlamıyosam vuruşları %30 miss geçiriyo yani kalkanınız güçlenmiş gibi oluyo

bu %30 miss sadece kalkanlar içinmi geçerli ?

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba ;

Kendi canınızı % 50 dolduran solaceyi yabana atmamak lazım.

Keyifli forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2014
  7. güzel gemi ama pek kullanılmıyor :)

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba;

Eğitim arenasında zevkle kullandığım bir gemi.

Keyifli forumlar.

9. venomu güçsüler atcaksınız pwp de kutu toplayan sperhadlara atıyorum eger botaysa patlıo gorev biti .d

10. Rehber

Rehber Guest

Merhaba;

Her geminin kendine göre ve oynıyanına göre özellikleri vardır.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.