Hangi yolda ilerlemeliyim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oksijen-kafayaptı tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 12 lf4 gerisi lf3 full bo2 full hız bir gemim var çoğu uçuş düzenim var 22 argeyim zeta açacağım paladium toplayım daha öncede yapmışlığım var argemi 24 e tamamladıktan sonra nee yönelmeliyim

2. ateistkeci

ateistkeci User

Şu an geminde prometheus lazeri eksikliği olduğu için görevleri yaparak 10 lazeri tamamlaman, hemen ardından ise sürekli Zeta yaparak Apis ve Zeus droidlerini tamamlamanı öneriyorum :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Apis ve Zeus.
    LF-4.
    Havoc.
    Hercules.
    Prometheus.

4. dostum ben sana şoyle dyim
    yeni başlayanlar Prometheus kasma taktigi konusunu araştır

5. önce arge tamamlayacaksan npc argesini tamamla.

6. bunu düşünüyorum argemi olabildiğine yüksek tutacağım

peki argeyi nasıl dağıtmalıyım 24 den sonra

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Aralık 2019
  7. 10 pro lazeri görevini yapmalısınız ve bu arada zeta dönmelisiniz.

Şu an arge dağılımının ss'ini atarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

8. 21 de kalın sıkmay göre dizilmiş kalan 1 argede kalkan enerjiine verilmiş durumda

9. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Dilerseniz BL haritasındaki Prometheus veren görevleri yapıp 10 adet Prometheus lazeri elde edebilirsiniz hasarınızın bir miktarda olsa artacağından yanayım. Sonrasında Zeta kapısı yapmaya devam edin hem günlük dosyası hem de yeşil ganimet anahtarı biriktirmiş olursunuz 20 LF-4 elde ettikten sonra gerisi için uğraş vermemeniz kanaatindeyim çünkü Prometheus lazerleriyle açığı kapatmanız daha mantıklı olur gibime geliyor.
    Ayrıca konu başlığınız forum kurallarına uygun olmadığı için düzenlemiştir.Forum kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2019
  10. konu kilitlenebilir teşekkürler

11. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.