Geri bildirim Hangi Youtuber ? Ne zaman ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mehmet_Can tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

Arkadaşlar Bilindiği üzere e posta adreslerimize oyun tarafından bir ileti yollandı iletide bakımdan dolayı kod dağıtılacak ve bu kodlar ünlü youtuberler tarafından verilcek denildi.
    Kafalardaki soru şu hangi youtuber ne zaman nerede ?

2. FurkanS53

FurkanS53 User

Konuyu yanlış yere açtınız. Artemis admin paylaştı görmediniz belli ki barış can isimli youtuber yarın saat 2 gibi kodu yayın sırasında verecekmiş

3. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

gerçekten görmedim kanalın adımı barış can

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu konu ile alkalı yapılan duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. İlgili youtube kanalının bağlantısına duyurudan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. caner.123

caner.123 User

saat 2 gibi olduguna emin misiniz ? 4te biliyorum ben

6. umut322

umut322 User

kodlar sadece tr serverlerinde mi geçerli olacak yoksa yabancı serverlerde de kullanabilecek miyiz ???

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Paylaşılacak kodlar yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilecektir.

İyi forumlar.

8. _01_

_01_ User

mailde darkorbit oyuncusu olan popüler youtuberlar deniliyordu bari DO oyuncusu adamları çıkarsaydınız lol yayıncısına do kodu dağıttırmak nedir :D

9. FANTOMARI

FANTOMARI User

lol için oyuncu topluyorlar başka bir acıklamasını ben göremedim evet lol darkorbitten daha güzel bir oyun bunu anlamış olduk.Darkorbit için video ceken takipcisi olan kimse yokki.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.