Öneri Harita Arka Plan Görselleri Değişikliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Aliens tarafından 16 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı?

1. Evet.

90,0%
  2. Hayır.

10,0%
  1. Aliens

Aliens User

Biliyorum; oyunda ondan önce düzeltilmesi gereken çok alan var ve genelde kapalı oynanıyor. Ama şu konu çok rahatsız edici: DarkOrbit arka planları inanılmaz parlak ve zıt tonlamalar sebebiyle gözleri ağrıtıyor. Ayrıca kullanılan renk skalası da bir çok efekt ve tasarımla örtüştüğü için görüntülerde bozuklukta meydana getiriyor. Korsan Sektörü, x-1 ve 2x1 haritalarının arka planları gibi çok daha güzel ve hem gerçek uzay hissiyatı veren (nispeten) hem de göz yormayıp tüm efektlerle uyumlu görüntüler olarak bu mevcut görsellerin değiştirilmesini rapor etme şansınız var mı?

Lütfen bu düşünceyi oylayın.​

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Merkez bununla uğraşmak ister mi hiç bilmiyorum ama olumlu oyumu basıyorum buraya :)

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Önerinizi İndex'e ekledim, yeterli desteği aldığı sürece konunuzu raporlarımıza eklemekten mutluluk duyacağız :)

İyi forumlar.

4. çok güzel düşünmüşsünüz bu sebepten dolayı ayarları düşürerek siyah ekranda oynuyorum ayarlar en yüksekte oynamakta zorluk çekiyorum çok fazla ayrıntı göz yoruyor ve savaşlarda dezavantaj oluşturuyor

5. ooo yeni pp ho bra ;)

6. ateistkeci

ateistkeci User

Diğeri eskimeye başlamıştı :D

ULUBATLI1453 bunu beğendi.
  7. Olmalı , yasak olmasa örnek verebileceğim eski bir oyun var , oradaki arka plan darkorbit e çok yakışırdı , daha '' uzayımsı '' arka plan gerekiyor . Ben hiç arka planı kapatarak oynamadım , benim için bir oyunda arka plan ve karakter tasarımları ( darkorbit açısından gemiler npcler droidler ) oynanış kadar önemli , güncelleme gerekiyor

8. Aliens

Aliens User

Uğraşmaz ama bizdeki de umut; fakirin ekmeği hesabı. :)

Teşekkür ederim desteğiniz için. Evet; görüntüler aşırı derecede gözlere zarar veriyor. Mesela kırmızı tonlarının çok yoğun olduğu haritalarda hedef işaretinden tutun da kırmızı gemilerin görünürlüğü ve mini haritadaki konum bilgileri aşırı göz alıcı oluyor.
    Aynen öyle. Görseller bakımından Korsan Sektörünü çok başarılı buluyorum açıkçası.
    Bakın, örneği:

9. BALE1I

BALE1I User

Pc kasmasa bizde kapatmayız :D

10. Kesinlikle değişmeli en eskileri değişeli uzun zaman oldu artık değişmeli özellikle 4-4 :) +1

Kandereli ve memat155 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş