Öneri Harita'daki Oyuncu Sayısını Bilmeye Ne Dersin :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FULLTIME0FFTURKEY tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun İşimize Yarar

1. Evet

oy sayısı 34
    79,1%
  2. Hayır

oy sayısı 9
    20,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet Arkadaşlar Yepyeni Fikirle Karşınızdayım :)

Bildiğiniz Üzere Haritalardaki Oyuncu Sayısını Bilmek Baskın,Kasılma,Kutu Toplama,Pala Toplamak... Gibi Vs. Bir Sürü İşte İşimizi Görecektir Aşağıdaki Haritada ki gibi Olacaktır Sizlerin Desteği İle :)

Desteklerinizi Bekliyorum :) @(APOLLO18) foto için kardeşime teşekkür ederim :)

Son düzenlenen: 20 Aralık 2015
  2. Dayı Akrabamsın Diye +1 Verdim Normalde Beğenmem Bilirsin :p :D

3. Darion26

Darion26 User

Basķın yemekte var baskın atmakta :D benden de +1 polis amca :)

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  4. Teşekkürler Kardeşim :)

5. Düşündüm düşündüm ve tekrar düşündüm başkası için baskın yeme açısından problem olur mu bilmem ama ben hep baskın atan taraf olduğum için olumlu oyum fakat diğer arkadaşlarıda düşünmek lazım :D

6. Oyun İçin Teşekkür ederim Kardeşim Diğerleride BU riski Almak zorunda :p :D

7. Aşayişi sen sağlarsın ama abi :D:D (+1)

8. Eyvallah Kardeşim Sağol ;)

9. Polis abi konuyu açmış bizede +1 vermek düşer :D

RELOADED-_-40 ve FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  10. Eyw kardeşim Teşekkür Ederim biri -1 basmış geçmiş bulamadım gitti :D

BEŞikdaş, 159357 ve RELOADED-_-40 bunu beğendi.
  11. Çok yanlış yapmış abi :D Yakalamak lazım onu :p

12. aynen :D

BEŞikdaş, 159357 ve RELOADED-_-40 bunu beğendi.
  13. WolfWar

WolfWar User

Gerçekten harika düşünmüşsün abim tam gaz desteğe devam +1 :)

14. teşekkürler kardeşim ;)

15. Süpriz baskınlar için sorun olur oyuncu sayısını gören portallarda tedirgin olur ...x2 haritalarında düşman girince herkes portala toplanıyor ..x2 de 2-3 düşman girince millet portala kaçıyor diğer haritalardaki 25-30 oyuncuyu gören ler kimbilir nereye kaçar :))+1 oyum olumlu ama biraz daha geliştirilmeli mesela PVP haritalarıda pala haritalarında bu sistem olabilir .eski haritalarda kesecek adam bulunmuyor birde böyle olunca kimse kalmaz oyunda yani süpriz baskınlara zarar verir...baskına giden oyuncularıda düşünmek lazım adam gemisini avcı yapmış beslemesini yapmış herşey hazır ama kesecek adam yok adamın pskolojisini düşünün artık.Ava gitmiş av yok evde çoluk çocuk aç:)) Not . oyum evet ama biraz daha geliştirilmeli

16. -1 görüntü hoşuma gitmedi daha online sayısını göremiyoken bunu görmekte mantıksız olur

17. sadece kendi açınızdan düşündüğünüz için +1 diyorsunuz. Ama gelişmekte olan oyuncularıda hesaba katmalısınız. sonuçta oyunda sadece siz yoksunuz ve sadece siz zevk almıyorsunuz. o yüzden -1
    yada
    isterseniz haritadaki bulunan oyuncuların şirletlerini göstersin :)
    eıc-20
    mmo-15
    vru-45 :D bu şekilde neden değil

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2015
  18. iyice okursanız aslında yeni oyuncuların işine yarayacak bir fikir olduğunu görürsünüz..x2 haritalarının geliştirilmiş hali gibi düşünün

19. Angelbirds

Angelbirds User

Düşünsene haritada 1 kişi var gösteriyor arıyon tarıyon yok adam sonra bakıyorsun meğer senmişsin :D +1 :)

20. Bu güzel di:))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.