Haritalar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-__Yokedici__-_ tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öğrenmek istediğim konu şu benim petim 4. seviye ben bir haritanın uzunluğunu mesafe olarak nasıl hesaplarım pet ile toplama yapıcam

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Mesafe uzunluğunu bilemiyorum fakat 4.seviye bir petin çok fazla uzağa gidebileceğini sanmıyorum yani toplamaya başladığınızda petiniz sizden çok fazla uzaklaşmayacaktır 2 gemi uzunluğu bir mesafe gider ve hemen yanınıza geri gelir bence peti 8 level yaparak seviye 3 radar protokolünden 3 yada 4 tane size yetecektir rahatça toplar ve kutu çıktıkça daha çok uzağa gidebilir ama şuanki 4.seviye pet ile çok fazla bir şey toplayamazsınız.

Pala toplama
    Kutu da toplasanız mesafe kutu çıkış koordinatlarına göre değişim gösterecektir daha uzağa gidebilir.

Düşman bulucu

_-__Yokedici__-_ bunu beğendi.
  3. konu için teşekkürler kilitlenmesi uygundur

4. haritaya göre gideceği uzaklık değişir mesela pala da fazla uzağa gidemez pet ama diyer haritalarda menzili biraz daha uzağa gider bu haritanın küçük olmasından kaynaklanır

5. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.