Haritanın geç gelmesi eski görev ödülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ΓΣDKIT tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ΓΣDKIT

ΓΣDKIT User

1-Pvpdeyken saldırı halinde oldum birinden kurtulup normal haritama zıplıyorum ama hala canım gidiyor atlama kapısan gidiyorum 5dk falan atlma kapısı yakınında değilsiniz diyor? Neden oluyor Ne yapmam gerekiyor? (internet ve pcm çok iyi)
    2-Görev sistemi değişmeden önce
    a-Savaş sürmekte ( 4-x haritalarının hepsini gez x10 goliath öldür)
    b-200 Sibelon görevi (200tane sibelon öldür)
    c-Küçük canavarlar-3 (750 tane intercepter öldür)
    d-Boss Boss-2 Görevi (hepsini sayamıcam)
    bu görevleri kabul ettim ödülleri verilecek dendi sibelon görevimi bitirdim ödülümü aldım savaş sürmekte görevi biraz önce bitti ödül verilmedi bu çelişki nedir? sorun mu var ya da ödül verilmiyor mu bitirsem alamıcam mı artık yardımcı olun

2. Tam oolarak emin değilim ama bi bak Kuleye uç diyor mu diyorsa x-1deki görev kulesine gittiğinde verilir öyle bir şey yoksa support yardımcı olacaktır

3. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Bitirdiğiniz halde ödülü verilmeyen göreviniz varsa lütfen suporta yazınız. Oyun donmaları durumunda lütfen çerez ve net geçmişini siliniz. Anlık net kopma veya donmaları buna neden olabiliyor.

İyi forumlar....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.