Geri bildirim ??? Haritası Düzenlemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĐØĐGЄ√İPЄЯ tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Evet

38,9%
  2. Hayır

61,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Af edersiniz de bu kışkırtmaya çalışmanızın amacı nedir ? Bunu bir söyler misiniz ?

2. markaerd

markaerd User

Kışkırtma ? adam modlar görsün diye fotoğraf atıyor modlar konuyu farkı konulara cekip konuyu dağıtmaya çalışıyorlar her zamanki gibi

3. kışkırtacak olsam 2 satır sonra adama saygısızlık olur konuyu kapatmayın uzatmıcam demem. Ama siz okuduğunuzu idrak edemeyip bana laf atarak tartışma yaratan sizsiniz beyfendi. Benim muhatabım şuanda TL kuzey.

4. Bu konuda sana katılmıyorum Hakan :) . Üst düzey klanlar hep domine eder bunu. Scoremageddon u çok özledim ama daha başka bir şeyler olması lazım sanki ;)

5. "Birisi gelsin kavga edelimde bari Modlar görsün şu resimleri :)"

Kardeş dediğin lafın nereye gittiğini biliyor musun ?

Kışkırtma bildiğin.

Şimdi diyeceksin ben o manada söylemedim.

O zaman yazdıklarınıza dikkat edin sonuçta kavga çıkabilir sonrada gelip bana demeyin senin konularında olay çıkıyor diye...

Tamam görseli attın fakat bunu demenin anlamı nedir ?

Çok abes kaçıyor af edersin.

6. kardeş yanlış düşünüyosun. şuan gemisi ezik olupta orda kasılmayan yok mu sanıyorsun ? kaldıki istediğin kadar sağlam ol taktik kullanmadan yine patlarsın

7. geçin bunları adam oraya fotoğraf atmış adminlerle birlikte gizli haritaya giriyor. bunun hesabını verin siz. hala o admin görevdeyse burda boş yorum yapmayın. kim bilir belkide sizsiniz ordaki admin.

kardeş şu fotoğrafların sansürsüz halini atarmısın özellikle admin gemisinide. biz burda kimi kime şikayet ediyoruz ? benim almancam var burda adminlerin çevirdiği dümenleri almanyaya anlatıcam .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2017

8. Sağlam gemiler en azından dayanabiliyor.

Şimdi o haritaya 8 flaxlı bigboy düştü kaç saniye dayanabilir ?

10 ? 5 ? 30 ?

Ama oraya full + full tartarus düşse rahat bi 5 dakika dayanır bence.

9. hayatında girmemişsin varsayımda bulunuyorsun?

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ön yargılı yaklaşıp cevap bile beklemeden varsayımlarda bulunuyorsunuz.Önce işin aslını öğrenip,sonra yorum yaparsanız daha iyi olacak.Direk tek taraflı suçlama hiç adil olmuyor.

Keyifli forumlar.

11. Ema insta ve tamir robotu ile dayanılabilir full destekler ile bu mümkün.

12. modum dikkat ederseniz kuzey haritadaki admin fotoğrafıyla ilgili bir yorum yapmadı daha doğrusu yapamadı. ortada kanıt var asılsız iddia dese adamın elinde kanıt var çıkarıp göstericek. ama kuzeyin verdiği cevaplar konuyla alakasız istem satışı yasak hesap çalınması bug kullanımı bunların yasak olduğunu biliyoruz zaten farkındayız. o adminin orda ne işi var hani bunun cevabı ?

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

O resimde gizli haritada olduğunu ,yada bir Adminin gizli haritada oyuncu kastırdığına dair bir kesinlik göremiyorum.Olay aslında nasıl anlamak istediğimiz ile alakalı.Bir süre önce pek çok Admin gemisi gizli haritada oyuncuları keserek dışarı çıkarma eylemi yapmıştı ama bu o resimler değil.
    Adminle haritada her çekilen resim o Admin ile dost olunduğunu ifade etmez.Ancak hemen farklı yorumlara sebep oluyor biz buna üzülüyoruz.Yorum yapmamaya çalışıyoruz bu kezde haklıyız ondan susuyorlar deniyor.

Keyifli forumlar.

14. "Adminle haritada her çekilen resim o Admin ile dost olunduğunu ifade etmez." bu sözünüzde haklısınız. ama gizli haritada yanyana duruyorsa ne anlama gelir? evet oresimde gizli haritada olup olmadığı belli değil. bu fotoğrafı atan kişi orasının gizli harita olduğunu söylüyor bunu söylüyorsa en açık şekildede fotoğrafı vardır elinde. yoksa admin oyuncu kim olursa olsun bir kişiye iftira atmak o kadar kolay değildir.milleti galyana getirmek olur bu. geçmişte görevini kötüye kullanan görevliler olduğunu kendileride kabul ediyor şuandada görevini kötüye kullanan olamaz diye birşey yok.

15. lllecelll

lllecelll User

arkadaşlar haritada kalmak gerçekten zor ful +ful olmama rağmen, dün haritaya düştüm sineğin kamuflaj özelliği yüzünden patladım malum hasar alınca özelliği kullanamıyon yani sürekli progeit geliyor o yüzden bu sefer ageis ile girmeye çalışacağım :cool:

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

O halde bu iş şöyle yapılmalı,elinde resmi kanıtlar,oyuncu ile yazışmalar ,oyuncuya tanınan bu ayrıcalığı belli edecek ekran görüntüleri ile supporta yazılmalı.Tarihi ile zaten incelendiğinde kim hangi gemide, hangi haritada imiş tespit edilir.Görevli de olsa yazdığınız gibi nice görevliler bu şekilde görevinden de olmuştur.Ben sosyal ağlardaki pek çok paylaşıma inanmıyorum.Somut deliller ile gerekli şikayetlerinizi yapabilirsiniz.O zaman bir şey yapılmaz ise dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.Bence durum böyle olmalı.

Keyifli forumlar.

17. evet haklısınız modum öyle yapılması gerek. kuzeyin bu fotoğrafa yanıt vermemesi onlarında bu tür olayları örtbas ettiğini düşündürdü bana.sonuçta supporta bakanda onlar. bu şekilde düşünmekte belki haklıyım belki haksızım ama butür tepksiz davranışlar gördüğümde daha doğrusu beklenen tatmin edici cevaplar alamayınca yöneticilere olan güvenim sarsılıyor. Madem öyle bunun ispatınıda delilleri ortaya atan oyuncular yapsın.Tartışmayı sonlandırıyorum iyi görevler dilerim..

JUPlTER bunu beğendi.
  18. Arkadaşlar o adminin ismini açıklamayacağım sebebini isterler ise modlara smod lara anlatırım ama oyunculara söylemem büyük tartışmalar çıkartır.

Dodgeyi kâle alıpta cevap vermeyeceğim bellki hala bana sinirli.Ve bu durumdan sataşıp tartışma yarattırmak gibi bir düşüncem yok. ( :) )

O harita gizli haritadır aksini pek düşünmeye gerek yok sanırım temelde azıcık mantıklı düşünecek olursak normal haritada bir admin cubi kesecek ve yanında 1 gemi olacak. Orasını yıkarlardı yıkarlar.

Ekran görüntüsünün alındığı platformda bütün her şeyi görüntünün sahibi açıklamasında birebir belirtmiş idi ancak kimliğini de açıklayıcı bir yazı olduğundan açıklayamıyorum.

Diyeceksiniz ki admini mi koruyorsun. Hayır bu durum doğru olma ihtimali var ise bile hiç bir görevli umurumda olmaz. Ancak o kadar çok sorun var ki bizlerin oynadığı oyunda bir konuda yüklenmekten de eksik kalalım.Belki açıklamasını yapar pek inanmasakta.

19. Dostum sen ne dediğinin farkında mısın ?

Şimdi o kelimeyi söyleyip birde tartışmayı yaratan benmişim gibi göstermek nedir ?

Azıcık net olun başka bir şey istemiyorum.

Benim kimseyle tartışmaya girmeye niyetim yok fakat bana çamur atmanız hoş değil...

20. Dostum yapma şunu lütfen ya sürekli herkes ile bir kavga gürültü içerisindesin ne desek ters çıkıyorsun başkasına yazsak hop lafı havada kapıp üstüne alınıyorsun. Kendini gösterme niyetindesin gibi sanki etkisiz elamanlar olur ya kendini kanıtlamaya çalışır öyle gibisin etme eyleme. her konu altında seninle tartışıyo gibi görünmekten ve bu doğrultuda uyarı almaktan bıktım. Amacın bizleri huzursuz etmek ise başarılıda oluyorsun ama rica ediyorum bana sataşma. Malesef ki chatteki gibi /ignore seçeneği yok olsa emin ol geçen hafta yapmıştım ama lütfen diyorum ve bir kere daha rica ediyorum benim üstümden prim yapmaktan vazgeçin hem chatte hem sosyal platformlarda hemde foruma.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.