Geri bildirim ??? Haritası Düzenlemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĐØĐGЄ√İPЄЯ tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Evet

38,9%
  2. Hayır

61,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Kardeşim af edersiniz de gelip bana iftira atan sizlersiniz ?

Hakaret edenler sizlersiniz size tek kötü bir kelime söylemediğim halde ?

Bu nasıl bir harekettir ?

Kendimi neye kanıtlayayım ?

Huzur bozanlık yapan sizlersiniz ? Size tek bir şey demeden bana primci diye saldırdınız ve bir çok kez iftira hakarete maruz kaldım üstüne sizler yüzünden ceza yedim hayır yani cidden zevk mi alıyorsunuz bunu yaparken ?

İnsan gibi davranıyoruz fakat siz insanlıktan anlamıyorsunuz ?

İlla kötü mü konuşayım ? İlla aksi mi davranayım ?

Uslubu bozmadan konuştuğumuz halde bana demediğiniz kalmadı beni hitler gibi göstermeniz sadece gülünç başka bir şey değil sizin derdiniz çamur atayım izi kalsın.

Fikirlerimi belirtiyorum fakat fikirler aynı olmayınca bu sefer karalamaya getiriyorsunuz siz eleştirmeyi bilmiyorsunuz ?

Eleştiriyi yaparsınız fakat hakaret etmeden yapılır ama siz hakaret edip tartışma çıkartma derdindesiniz.

Hakkımı yediniz helal etmiyorum.

Hala prim diyor arkadaş iftira atmaktan vazgeçer misin artık , neyin primini yapayım ? Sanki benim sosyal medya hesabım varda bu şekilde ithamlarda bulunuyorsun ?

Çamur atarak bir şey elde edemezsiniz !

2. Güzel insan ben hakaret etmiyorum :) hakaret argo ve küfüre oyunda en çok karşı çıkanlardanım gir tr5 e sor tanıyan söyler :) sen herkese yok çamur atıyosun laf hakaret ediyorsun diye kışkırtmaya çalışıyorsun ama nedense bugün üstümde bir huzur var bu oyuna gelmeyeceğim :) Belirtmek isterim ki benzetmelerin çok yersiz ve saçma. geçen olaydaki adminleri benzettiğin durumdan yola çıkarsak bgün kendini hitler e benzetmen ve bunu bizim yaptığımızı düşünmen enteresan bir durum. Nasıl bir hayal dünyanız var bilemiyorum beyfendi ancak çok geniş olduğu ortada :) Sizlere iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim. Saygılarım ile Vita ;)

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  3. Siz beni prim yapmakla suçlamaktasınız bu bir iftiradır ve birde gülünç bir yorumla hala tartışmayı ben çıkarıyorum gibi gösteriyorsunuz !

Hakarettir bu insanın onuruna hakarettir !

Siz olay çıkarmanın derdindesiniz !

Size uslubumu felan bozmadan konuştum 1 hafta ama siz insanlıktan anlamadınız.

Kendini de bulunmaz hint kumaşı gibi göstermen de ilginç seni tanımam etmem bir de diyorsun ki üstümden prim yapmayın ?

Ne içiyorsun sen ?

Asıl siz bu oyunu kuruyorsunuz aklınızca bana ceza yazdıracaksınız güleceksiniz eğleneceksiniz bunlar sizin oyununuz ben kimseyle tartışmak istemiyorum şu forumda insan gibi paylaşım yapalım derdindeyim ama bu ithamlarla kimin tartışma çıkardığı ortada !

4. Güzel insan asla ve asla ban almanızı istemem çünki birazcıkta olsa foruma renk katıyorsunuz . Temelde sizinle konuşurken sinirlenmiyorum eğleniyorum :) yazılarınızı okurken tebessüm ediyorum ve bazende düşüncelere dalıyorum. Ben bulunmaz birisi değilim malesef ki öyle olmak istesemde diğer binlerce olan oyuncuların arasındaki bir bireyim sadece ve o doğrultuda konuşuyorum sohbet ediyorum veyahut yorum yapıyorum :) siz her mesajınızda çok sert ve insanı rahatsız edici bir üslup ile konuşmatasınız. Hani sokakta kalabalık gezerken birisini görürsünde sıkıştırırsın laf atarsın gibi. Ne içiyorsun sen sözünüzüde doğru bulmadım ancak diyebilirim. Genelde günde 2-3 litre su 2 fincan çay içerim ama arada vişne suyu felanda içtiğim olmaktadır tabiki. Beni düşündüğünüz için teşekkürler ancak merak etmeyin son tüketim tarihlerine dikkat ediyorum sağolun düşünceli insan :) Unutmayın bu bir oyun ve insanları kırmaya değmez oyuncuyuz bizler amacımız eğlenmek :) görevli olsam hata yapsam yüklenseniz anlarım ancak bu durumda bana karşı bu sert tavrınız ileride sizi dahada sinirlenecek sorunlara itecektir :) saygılarım ile Vita ;)

5. Hala aynısını yapıyor arkadaşım ben size orada kötü mü konuştum şu an sert konuşuyorum çünkü artık haddinizi bilin !

Ben yapmıyorum ben etmiyorum diyerek yapıp yapıp iki üç cümlenin arkasına sığınayımda tartışma yapan dodge görünsün zihniyeti güzelmiş...

Sizin yaptıklarınız o konularda belli şimdi burada polyanacılık oynamanıza gerek yok !

Hakaret edilip iftira atılıyor ama sonra "Benim öyle bir niyetim yok ben ceza almanızı istemem"

Size insan gibi davrandık insanlıktan anlamadınız şimdide sertleşince de hep sert yazıyorsun oluyor al şuraya bak;

Burada sert uslup kullanan siz misiniz ben miyim ?

6. Şey sanırım oyuncuları link paylaşımı yasak istersen düzenleyip kaldır ceza almanı istemem ve had konusunda haklısınız :) herkes haddini bilmeli ve ona göre konuşmalıdır herkesin uyması gereken yazılı yazısız kuralalr vardır ve kimsenin uymamak haddine değildir :) açıkçası şuan sert üslubunuz değil sinirli olmanız beni endişelendiriyor. İnsanın siniri en çok kendisine zarar vermektedir. Diğer bir konu ise bize insan gibi davranmak zorundasınız beyfendi çünkü insanız , sizde insansınız bizde öyle davranmak zorundayız aksi kimsenin haddine değildir ben size hakaret etmiyorum ve çok kibar bir şekilde yazıyorum ancak hala daha siniriniz yatışmadı bunu anlayamıyorum. Mazallah dikkat edin sinir ile klavye bile kırılabilir. Lütfen sakin olunuz bu sadece bir oyun ve bizler eğlenmeye gelen insanlarız. Saygılarım ile Vita ;)

7. Size o kadar insanca yanıt verdim ama davranan sizlerdiniz birde bana insanca davranacaksın diyor birde utanmadan...

Siz kaç defa kuralları ihlal ettiniz ?

Kaç defa hakaret iftira ettiniz ?

Bunun hesabını verin ilk önce !

Sizin derdiniz eğlenmek değil sizin derdiniz insanlara çamur atmak !

Mesajlar ortada görmek isteyen gider bakar kim insan gibi davranmış görür !

Halada ben böyle yapmıyorum gibi gözükmeye devam ediyorsunuz size bir şey söyleyeyim mi ?

Net olamayan insanın karakteri tam oturmamıştır bir şeyde ya net olacaksınız yada hiç konuşmayacaksınız !

SİZ BENİ PRİMLE SUÇLADINIZ ! BANA DÜNYANIN HAKARETİNİ ETTİNİZ BU YAPILANLARI KABUL ETMİYORUM ETMEYECEĞİM !

Bir insanı savunmakla prim mi yapılıyor yapılıyorsa ben ne kazanıyorum bunuda söyleyin o zaman ?

Bir şey ortaya atıyorsunuz ucu sapı yok ama laf olsun işte ben hesabını soruncada "eee şey efendim biz şey ettiydik şey için" oluyor.

Sizin niyetiniz belli sizin gibi insanların bu davranışlarınızı bırakmadan normalde foruma girmeniz bence yasaklanmalı. Hakaret ederek iftira atarak ben masumum diye yazmakla masum olunmuyor !

Ne kadar belli oluyor bu işten zevk aldığın !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2017
  8. Böyle bir hakareti sizin gibi bir beye yakıştıramadım. Rica ediyorum sakin olunuz. Ben size hakaret etmiyorum elimden geldiğince nazik davranıyorum sinir ile ettiğiniz sözlerden sonra pişman olmazsınız umarım. Diğer bir konu ise savunduğunuz admini bende savundum şuan bile savunuyorum ama bu onu eleştirmeyeceğim anlamına gelmez ki gelmemelidir. eleştiri işi güzelleştirir ve doğru olmasını sağllar. size diyorum defalarca kez hakaret etmedik. Normal hayatta telaffuz edilen şeyleri hakaret olarak algılamanız nahoş bir durum ancak elimden o konuda birşey gelmez. ama bu durumu kabul etmenize ihtiyacımda yok açıkçası. Davranışlarınızı düzeltmenizi temenni ederim. Rica ederim sadece sohbet ediyoruz ve oyun ile ilgili bir yerde hiç gerek yok . Saygılarım ile Vita ;)

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Arkadaşlar konu dışına çıkıyorsunuz.

Arkadaşımız güzel bir konu açmış konu dışına çıkılmasın.

İyi forumlar...

10. Ben bu yapılanları kabul etmeyeceğim.

Hakaret ettiniz kardeşim her şey ortada ne bu saklama çabalarına girişiyorsunuz !

O zaman savunuyorsan bende sana diyeyim PRİM KASIYORSUN !

Sanki ben bu işten gani gani uridium gemi + villa + ssklı iş kaldıracam kardeşim siz neyin kafasını yaşıyorsunuz olayın içine edin sonra dodge yapıyor kafanıza taş yağsın hemi dodge kadar taş yağsın.

İnsanlıktan anlamıyorsunuz insan gibi davranılmaktan anlamıyorsunuz !

Siz hiç bir şeyi hak etmiyorsunuz yeter be !

Kötü konuşmayayım diyorum gözüme soka soka kışkırtmalar hakaretler ne oluyor size ne sanıyorsunuz kendinizi ?

Kendinizi ne sanıyorsunuz siz ?

11. Hakaretlere ve argolara karşı yeterli uyarınız için teşekkür ederim Sayın kaplan :)

Sayın Dodge yapılan ne varsa kabul etmek zorunda değilsiniz tabikide ancak rahatsız olduğunuz bir durumu kurallar çerçevesinde görevlilere intikal ettirmelisiniz. Hakaret ve argo çözüm değildir. Beni prim yapmakla suçlayabilirsiniz hakkınız tabiki ancak o konuda bir düşüncem olmadığı için ve gerçek olmadığından beni rahatsız etmez :) Gerçek olsa idi rahatsız olurdum ve sizlere sinirli bir şekilde karşılık verirdim. Bir kere daha üslubunuza dikkat etmenizi rica edeceğim şayet ki görevli kişi bunu yapmadığından ben bunu yapmak zorundayım malesef. ve diyebilirim ki ben her Bigpoint şirketi müşterisi gibi eşit haklara sahip bir oyuncuyum beyfendi. Ve rica ediyorum beddua etmeyiniz kötü birşeydir. yakışmaz hiç bir insanın ağzına

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Üslub konusunda üyeleri uyarmak yöneticilerin yetkisidir.

Bu konu altından bu şekilde başka bir mesaj atmayınız.

İyi forumlar...

13. Bak gene lafı çarpıtıyorsun benim prim kastığım yok hala iftira atıyorsun !

Bana iftira atılmasına kızıyorum haksızlığa uğramama kızıyorum !

Siz insanlıktan anlamıyorsunuz madem bende size uyan şekilde davranırım kıssasa kısas.

Buyurun şimdi istediğiniz kadar iftira atabilirsiniz umurumda değil.

Siz bu şekilde devam ettikçe bende bu şekilde bu uslupta devam edeceğim hakaret ve iftiralarınızı kendinize saklayınız.

Burada anlatmak istediğim prim mevzusuna kızmamaktayım iftira atılıp hala yüzsüzce ben bir şey demiyorum ki deyip hala olayı yapmanıza kızıyorum.

NET olamayan insan çamurlu sudan farksızdır dibi belli değildir...

Size iyi forumlar dilerim bir daha ki davranışınızda rapor edeceğim ve moderetörler gerekli cezayı keser sonrada orada burada yok beni forumdan bannladılar diye zırlamayın.

Size bundan sonra insan gibi konuşmayacağım ne zaman bu iki yüzlülükten vazgeçerseniz o zaman sizinle insan gibi konuşacağım size tekrardan iyi forumlar.

14. Sezerr.

Sezerr. User

Kaplan bu aralar oyunculara tasladığın artislik sınır tanımıyor. Tsde kim verdi gazı nerden geliyor bu güven

15. e arkadaşlar konu hakkında düşünceleriniz nelerdir acaba :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.