Destek ??? haritasına nasıl kolay girebilirim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ucarucar04 tarafından 4 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ucarucar04

ucarucar04 User

sınırsız uber görevini yapmaya çalışıyom ama ne yazık ki 1 haftatdır her gun 3 saat denememe rahmen girmeyi başara bilmiş degilim bitir digim cpuların sayısını bile bilmiyom bu konuda yardım taktik bekliyom ve bu görevi alanlara özel bir istatistik yapılsın bu nedir zamanında haritada otlayanlar otladı sıra bize gelince harita imkansız hale geldi yardım
    sinekle girip orda gemi değiştirme şansım varmı?

Son düzenlenen: 4 Aralık 2019
  2. kAnUNi

kAnUNi User

valla kardesim taktik maktik yok gurup olarak deneyecen guruptaki herkezinde seninle denemesi lazim sansa artik kimi atarsa

3. Taktiği yok sürekli denemen lazım.

İçeride gemi değiştiremiyorsun.Ona göre ayarlarını en başta yapman lazım ve içeride hangar bırakamıyorsun :D

4. ucarucar04

ucarucar04 User

sinekle hızlı hızlı deneyip içeri girdikten sonra sayborga geçemesin diyon yani he :D

5. geçebilirsen geçersin.

6. Aliens

Aliens User

Şans düşürülmüyor. Bazen çok fazla denemede girilemezken bazen günde 3 defa dahi girebilirsiniz; bu tamamen o günkü şansınıza bağlı.
    Diğer soruların cevapları: Hangar değişimi eskiden vardı ama bunu BUG için kullananlar sebebiyle uzun süre önce kaldırıldı.
    Tavsiyem: Kutudan daha öncelikli görev için giriyorsanız varsa Centurion; yoksa Şimşek dizmeniz. Bu iki gemi size yardımı dokunacak iyi gemilerdir. Şimşek bu konuda çok daha iyi: Saboteur'lardan yeteneğiyle çok daha kolay kurtulabilirsiniz.

7. ucarucar04

ucarucar04 User

şimşek derken sinekmi ?

8. -Star-

-Star- User

vengeance lightning

9. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Ben sabah saatlerinde deneyip girmiştim kimselerin online olmadığı bir zamanda (en azından geceleri kadar kalabalık olmuyordu.) ve Spearhead elite gemisiyle girip Dükkan->Güçlendiricler kısmından Yükleme desteğinin B01 ve B02 lerini almıştım.Genel olarak 5-6 tane çekip çekip keserek bitirmiştim.Sizde bu saatlerde deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.