Hasar Modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 10 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kırmızı bazı modüllerimiz hasarında "hasar" veya "lazer hasarı" yazmaktadır.

Bu ikisi arasında fark yoktur değil mi?

Bu sorumu aktif oynayan oyuncuların cevap vermesini rica ederim.

Benim gözlemim fark yok.

2. Reelim

Reelim User

Direkt hasar yazıyorsa roket hasarınıda etkiliyor.

titans___ ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. İnce bir ayrıntı ;)

Hiç aklıma roket gelmemişti :)

Bilgi için teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

4. titans___

titans___ User

bende lazer hasarı yazyor da yüzde 14 hiç yoktu bu katlayıcı aldım ebedi yapcam yarın son da bu CC cephaneleri şimdi hangisi artış mı sağlıycak ve bunu ne kadar süre ile sağlıycak bu konu hakkında bilgisi olan var mı bende çoğu modül eksi zaten bu etkinlikden aldığım lazerle per pet lazeri yapıp ateş güçlendirici protokeller aldım zzten uri vermeyen kısımlarla uğraşmam ha biraz daha keyime belki yaparım zzten orcusda mind dan baya var herkes paso ebedi yapyor zaten

5. 14 lazer hasarı iyi bence.

cc olandan npc hasarından aldıysan fazla etki edecektir.

titans___ bunu beğendi.
  6. Edebiyi özel edebi günlerinde yap derim, birde seprom biriktirip seprom besli gir, hani bazen oluyor ya edebi sıralama günleri, bazı gemilere hasar artışı veriyor 2-3 saatliğine ha onu kastediyorum işte anladın sen :=)

titans___ bunu beğendi.
  7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Cevap veren oyuncularımıza teşekkür ederiz. :)

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.