hasar nasıl arttırılı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve 1richter1 tarafından 22 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 1richter1

  1richter1 User

  merhabalar 17 seviye gemim goli 8iris (irisler 3 level) 16 lf3(lf3ler 1 lvl), 2 lf4 (2lvl) , 4 promethus(3lvl) lazerim var x1 ile hasarım 3-4.5k arası azmı yoksa normalmi . hasarımı nasıl daha arttırabilirim.?
   
 2. Hasarın normal sayılır, hasarını arttırman için yapman gerekenler:
  • DMG-BO1 ve DMG-BO2 desteklerini almak(+%20).
  • Skylab ın full ise lazerlerini sepromla(+%60) beslemek(Full değilse promerium(+%30) ile de besleyebilirsin.).
  • Burgu uçuş düzenini almak(+%20).
  • Arge kısmında Uzaylı Avcısını 5/5 yapmak(+%12 NPC lazer hasarı).
  Oyunun ilk aşamalarında hasarı en çok etkileyen faktör lazer isabetidir bu yüzden Arge kısmında Ayarcıyı 5/5 yapmak çok önemli, lazer isabetinin %25 az olması hasarını %25 azaltır. İlk aşamada Ayarcıyı 5/5 yapmalı ardından Prometheus görevlerini yaparak Pro lazerlerinin sayısını arttırmalısın, görevler bittikten sonra da İmpulse kesip Zeta yaparak Prolarını fullemeye çalışırsın.
  Ek olarak darbe puanı ve hızdan feragat edip hasarını arttırmak istersen kendi üzerinde hastalık mayını(IM-01) kullanabilirsin, hastalık etkileri: -%15dp -%10hız +%10 hasar.
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 3. 1richter1

  1richter1 User

 4. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yukarıda arkadaşımız çok güzel cevaplar vermiş kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 5. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Günümüz koşullarında oyunun durumuna göre hasar ve kalkan artışı epey zahmetli oluyor. Kaldı ki bu şekilde de kalmayacaktır. O yüzden her lazer ve/ya kalkanı geliştirmekle uğraşmayın derim. Zamanında en iyi lazer LF-4 lazeriydi. Erken tamamlayıp ekmeğini yiyen yedi. Derken başka başka lazerler çıktı. Kısacası oldukça maliyetli bir duruma geldi. :)
   

Sayfayı Paylaş