Hasar oranımı nasıl yükseltebilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve **first*Class** tarafından 6 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sa vuruş gücünü arttırmak için hangi destekleri almalıyım 10 irisde13 seviye 20 pro var gemide 8 /10 arası gelişmiş lf4 var ayrıca modüllü solacemi sayborgmu kullanmalıyım vaktini ayırıp cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim
   
 2. DMG-BO1 ve DMG BO2 sayın alıp %20 hasar desteği kazanabilirsiniz. Ayrıca 4-5 haritasında yaratıklardan DMG-DLB desteği düşürebilirsiniz. DLB'de %5 hasar desteği sağlıyor.
   
 3. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Öncelikle başlığınızı daha uygun olacak şekilde düzenledim.

  Dükkanda destekler bölümünde satılan,

  GörselİsimKodAçıklamaNereden Kazanabilirim
  [​IMG]Hasar güçlendiricisiDMG-B01Oyuncunun neden olduğu tüm hasarda %10 artış sağlar. Güçlendirici satın alımdan sonra oyunda olduğunuz 10 saat süresince kullanılır.Dükkan>destekler veya açık artırmadan alınır.
  [​IMG]Grup Hasar GüçlendiricisiDMG-B02Oyuncunun başkasına verdiği hasarda % 10 bonus sağlar ve etrafında bulunan dost gemilere de bu avantajdan % 1 verir.

  Destek satın alındıktan sonra oyunda olduğunuz 10 saat etkin kalır.
  Dükkan>destekler
  bölümünden satın alınır.
  Destekleri iş yapabilir. Harici olarak Uber NPCler, aylık giriş ödülleri ve savaş biletinden %5 Hasar DLB Desteği elde edilebilir. Bunun dışında kappa kapısından %25 şansla elde edilen MUL-BO3 destekleri ile birlikte %5 daha gelmektedir. Kappa kapısı hakkında her şeye buradan bakabilirsiniz.

  Ayrıca Gemi sorusuna gelirsek NPC için kesinlikle Solace olacaktır. %15 Fazladan npclere verdiği hasar azımsanmayacaktır.

  Bunların dışında arge, Diroit düzenleri, Enfeksiyon mayını ve lazeri (%10 fazladan hasar), Gurup destekleri(bir gurupta en fazla 8 kişi olduğu için en fazla %8 fazladan hasar desteği gelmektedir), Gemiye yapılacak besleme, Diroitlere daha güçlü lazerlerin koyulması, Silahların ve diroitlerin seviyesinin arttırılması ve şu anda aklıma gelmeyen birçok örnek ile hasarınızı arttırabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 4. smoonrise

  smoonrise User

  Güçlendiriciden önce pro lazeri fulle bence gemi içine vuruş farkı yaratır özellikle Bl de , solace modülleri full ise hem yaratık hem savaç için avantajlı oluyor hız ve dp özelleri sayborg göre şuan daha kullanımı mantıklı halde . Hatta varsa imkanın bo3 lerinide 13 lewel yap yaratık keserken daha fazla direnç sağlar , buda hızlı seri veya daha az lazer roket harcamak anlamına gelir .
   

 5. Öncelikle merhabalar ,

  Cyborg kullanmanız hasarlarınızda ciddi bir artış sağlayacaktır , prometheusları droitlere takmanız daha iyi olur hasar konusunda , destek konusuna gelirsek çift hasar desteği çekerek daha rahat edebilirsiniz.

  Ayrıca ekstra artış için pet hasar protkollerini fullemenizdede fayda var. Savaş ve yaratık konusunda pet aşırı yardımcı olacaktır.

  Prometheus fullemek içinde PET'e yatırım yapmanız dediğim gibi sağlıklı olur çünkü bütün slotları açık bir pette 12 tane protokol yuvası mevcut , %6 anti uzaylı protokolü ile yaklaşık olarak pet full donatıldığında %72 ekstra petiniz yaratıklara karşı hasar verecektir.Petin tüm lazer slotları açıksa bu değer dahada iyi olacaktır.

  Yaratık - savaş argesi ile bir çok konuda hasar dağılımınız dahada artacaktır.

  BL haritalarında tek takılıyorsanız pet bu konuda fazlası ile işinizi görecektir , ekstra olarak burgu düzeniniz yoksa burgu düzeni kullanmanızda fayda getirir. Seri bir şekilde yaratık kesebilirsiniz dediğim yollarla.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2020
 6. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Mesaj içeriğinizi düzenledim. Merhaba, merhabalar ile başlayıp iyi forumlar kalıbını kullanarak mesaj yazmak yasaktır. Moderatör mesajlarıyla oyuncu mesajlarında arasında karışıklık olmaması sebebiyle böyle bir uygulama getirilmiştir. Bundan sonraki mesajlarınızda dikkat ediniz.

  İyi forumlar.
   
 7. 2020 Yılındayız ve profil avatarınızın altında zaten görevli olduğunuz belirtilmekte. Oyuncuların kimin moderatör kimin oyuncu olduğunu ayırabileceğini düşünmekteyim , kaldı ki düzgün bir uslupla yazmak daha doğru olur diye düşünmüştüm moderatör gibi davranma niyetim yoktu.

  İyi görevler.
   
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Genel arama yapıldığında, görevli hesapları silindiğinde veya yetki alındığında yine normal oyuncu gibi göründüğünden dolayı böyle bir durumda karışıklık olmaması için bu şekilde bir karar alınmıştır. Ayrıca kalıp şeklinde kullanmadan sadece birini yazarak kullanmanızda bir sorun bulunmamaktadır.

  İyi forumlar.
   
  Zer0DayLover bunu beğendi.
 9. hep muhalefet ediyor gibi görünmek istemiyorum ama böyle şeylerle sizi yorup, bizi üzmek yerine neden forumda kapatılan hesaplara title getirmiyorlar :D yani neden herşeyi zorlu yoldan yaptırıyorlar size? Bu değişikliği yapmak 3 dakikamı alır ya sadece 3 dakika. Yasak yasak nereye kadar :)
   
  Zer0DayLover bunu beğendi.

 10. Xenforo forum pluginleri bir çok açıdan gelişmiş durumda yani getirebilirler fakat yabancı forumlara baktığımızda daha gelişmiş pluginler kullanılırken TR forumu ne yazık ki bu konuda geride kalmakta.
   
  CØMPĀ₦ЄRRØR bunu beğendi.
 11. en son aşama çıldırıp kendi işimden istifa edip Bigpointte geliştirme yapabilmek için iş protestosunda bulunucam :D
   
 12. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Silinmiş hesap olsa da mesaj görüneceği için, mesaj tamamen kaldırıldığında farklı karmaşıklıklar olabileceği için böyle bir düzen devam etmektedir. Ayrıca silinmiş hesaplarda silinmiş hesap diye belirtilmektedir. Belirttiğim gibi sadece bu iki sözcüğü kalıp olarak kullanmamanız tüm sorunları çözecektir :)

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş