Geri bildirim Hasarların Aşırı Dengesiz Olması

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 13 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Selamlar ,

  Oyunu 2006'dan beri oynuyorum bilenler bilir , eskiden uzun süreli savaşlar olurdu bileği olan kazanırdı , 2015-2016 gibi cerrah geldi oyunun dengesini bozuyor dedik fakat bir şekilde alıştık kesmeye , şimdi ise ben haritada adam avlayamıyorum ilginç bir şekilde , adam avcı konfi ile x4 ile 228 - 350 k vuruyor rsb karıştırırsa 459 - 500 k görüyorum.

  Oyunda bu kadar saçma sapan bir darbe puanı + kalkan / hasar oranı olmadı hatta doğru orantıyı bırakın bunun bir oranı bile yok çünkü siz her ne kadar darbe puanı ve kalkan yapsanızda hasarlar inanılmaz yüksek durumda.

  Üstüne üstlük tasarımlar gemi olduğu günden beri görev yapacağımız gemileri bulamıyoruz oyunda buda başka can sıkan bir etmen.

  Kısacası DarkOrbit PVP konusunda çok berbat bir dönemde 2017'de cyborg vs gelmesin dedik o kadar getirdiler , şimdi prometheuslar felan çıkmış eski çıkarılan LF-4'lerin bir anlamı kalmamış.

  Ya bari bu hasar oranı dengelensin eskisi gibi uzun süreli her gemiyi kullanabildiğimiz savaşları görelim ama göremiyoruz ne yazık ki.

  Eski savaşların tadı gerçekten bir başkaydı.
   
 2. NoFlexZone

  NoFlexZone User

  " Artık Savaşlar Başlamadan Bitecek "

  Yukarıda ki söz kıssa aralıklarla ateşlenebilen RSB-75 cephanesini geliştiren mühendise ait. Olaya dışarıdan baktığınız zaman haklısınız. Gelin beraber işin özüne inelim;

  500 Bin hasar ben hiç görmedim ki x - BL haritalarında Prometihus ile özel cephane kullanan oyuncuların yaratıklara vurdukları hasar hariç. DarkOrbit içinde yüzlerce strateji barındıran bir uzay oyunudur. Klan savaşları yada Arena savaşlarında ki videoları izleyin. Orada ki oyuncular kullandıkları taktikleri göreceksiniz. Örnek bir taktik verelim;

  5 vs 5

  CITATEL
  SOLACE
  2x SAYBORG
  SPECTRUM

  CITATEL ve Spectrum ön saflarda kalabilen dayanıklı bir uzay gemisidir. Bununla beraber Solace ve Sayborg arka taraflardan gelen hasara yönelik gemilerdir. Hedefler Sayborg ve Solace gemisine yöneldiğinde hasarı CITATEL yeteneği ile üstlenecek azalan darbe puanını solace tamalayacaktır. Bununla beraber %80 absorbe oranına sahip BO3 kalkanları bu hasarı minimum seviyeye indirgeyecektir. Bu savaş olurken karşı takımında eli armut toplamıyor tabi.
   

Sayfayı Paylaş