Hatalı Ban

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zafux tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zafux

Zafux User

Dün yaklaşık 6 saat boyunca kamufle halde petime palladium toplattım oyundan düşmesin diye ara sıra kontrol ettim bazen tam oyundan düştüğü anda yakaladım bazen yarım saat sonra yakaladım yaklaşık 4500 adet palladium topladım 6 saat içerisinde vede uyandığımda birde ne göreyim bot kullandığımdan dolayı ban yemişim ya benim tek kullandığım bot petim nasıl bana ban atarsınız o kadar emek verdim ben bu çara o kadar para yükledim vede en ufak bir botumsu bişey kullanmadım ama ban yedim bu banlar neye göre atılıyor acaba online süresi yüksek olan arkadaşlara mı ban atıyorsunuz?

2. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Selam ,

Hesabınızda oyun kurallarına aykırı hile yada Bot denen bir program kullanıldığı tespit edilmiştir.

Bigpoint ile aranızda yapmış olduğunuz sözlşemede (GİK) yer alan maddeler gereği;

1.2.9 Oyunlar ve hizmetlerin kullanımına, yalnızca bir internet gezgini ya da özel olarak Bigpoint GmbH firması tarafından kullanıma sunulmuş veya açıkça izin verilmiş bir araçla izin verilir ("Yetkisiz Script kullanım yasağı"). Bu özellikle şu anlama gelir: Sunucuya aşırı yük binmesine neden olan programların kullanılması yasaktır. Oyunları veya tek tek oyun fonksiyonlarını sistemli veya otomatik olarak kontrol etmeye (Bots, Makrolar), oyunların, oyun elemanlarının ya da Bigpoint platformu üzerinde ayarlanmış olan içeriklerin reprodüksiyonu veya değerlendirmesine yarayan yazılımların kullanılması yasaktır.

İhlal etmiş bulunduğunuzdan oyun hesabınızi silme yetkimiz var:

Kullanıcı ile Bigpoint GmbH firması arasındaki sözleşmeler, Bigpoint GmbH firmasının somut hizmetinde aksi şekilde belirtilmemişse, süresiz olarak akdedilir.

Oyun ve/veya hizmet kullanım sözleşmesi için sınırlı bir süre kararlaştırılmışsa eğer, her iki sözleşme tarafı için dilendiği an kullanılabilecek ve hemen geçerli olabilecek bir olağan fesih hakkı vardır.

Size tavsiyemiz bundan sonra Bot yada buna benzer programlar kullamayın.

iyi oyunlar

3. Zafux

Zafux User

ben bot falan kullanmadım diyorum nerden tespit ettiniz acaba? hesabımın tekrar incelenmesini istiyorum

bot tespit siteminizde hata var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Nisan 2014
  4. Merhaba ;

Forumda sorununuza cevap bulamazsiniz. Support ile iletisime geciniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.