Geri bildirim Havale ile Alışveriş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 12 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaklaşık 1 saat 20 dakika kala x4 kazançlı saatte 330 bin uridium alışverişi yaptım. Garanti bankası, havale yoluyla alışveriş yaptım. Daha öncede alışveriş yaptığımdan dolayı biliyorum. Havale ile yapılan alışverişlerimde satın aldığım içerik kimi zaman 30 kimi zaman 1-2 saat sonra elime geçti

Acaba x4 kazançlı saatten yararlanabilirmiyim sormak istedim?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size üzülerek satın aldığınız miktarın hesabınıza katlanmadan ekleneceğin belirtmem gerek. İlgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.
    İyi forumlar.

3. İptal ettirebilirmiyim?

Yalnız şunuda ekleyeyim alışveriş sırasında tutar 330 bin uridium olarak değil 1.3 milyon uridium olarak gözüküyordu. Buna rağmen nasıl eksik uridium verecek anlamıyorum.

4. [​IMG]

Az önce satın aldığım uridium hesabıma doğru şekilde ulaştı. Banka havalesi ile almıştım x4 olarak geldi sorun çözüldü.

ELYSIUM ve AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
  5. Vayy artık havale yapılınca x4 olarak veriyor.

Salavat getir şanslısın çünkü normalde havale ile uridium alışlarında hesaba yansımıyordu ya yeni çıktı yada bir hata oldu :D

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözüldüğüne çok sevindim.

Konun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.