Havale Satın Alımı Hala Gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve emirhangkcee tarafından 9 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Havale Yöntemi İle Vip aldım ancak gelmedi?

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı gerekli şekilde düzenledim.

Havale işlemleri iş saatleri içerisinde yapılmaktadır. Biraz beklemeniz gerekmektedir en kısa sürede gerekli satın alım işleminin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

3. bende aldım kaç saat geçti daha gelmedi orkus tam paket havele ile aldım gelmedi daha

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Havale ile alımlar iş günleri ve saatleri içerisinde yapılmaktadır. Pazartesi günü Saat 09:00 dan sonra hala hesabınıza gelmemiş ise geri dönüş yapın ona göre size yönlendirme yapalım.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  5. g503

g503 User

basit ödeme sitesine hesap açılmıştır ordan girip halledin çok basit

6. Merhaba sporta mesaj attım perşembe günü gelir gelmezse ödeme dekontu yollayın dedi nereye yollicam hala gelmedi havale ile almış olduğum orcus tam paket kaç gün oldu

7. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Mail adresinize gelen ödeme içeriğini Support Biletine cevapla; işlemi ile hızlı resim halinde iletiniz.

İyi Forumlar Dilerim