Havocları Tamamladım Şimdi Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kara_Mamba2 tarafından 9 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, oyuna başladığımdan beri sadece ZETA bitirmem gerektiği söylenmişti havoc fullemek için. Havocları fulledim. Şimdiden sonra hangi kapıyı tamamlamalıyım sizce ve neden ?

2. wiladew

wiladew User

zetaya devam et bol bol arge dosyası al
    yeşil anahtar al
    ayrıca delta yap hermes al
    kappa yap hercules tasarımlarını al diroitler için

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Öncelikle Kappa yaparak hercules tasarımlarını tamamla, prometheus geliştirmesiyle birlikte sayısını da ardından bo3 lerini tamamlamanı tavsiy ederim.

Mümkün olduğu kadar petinin içini doldur ve hermesi en sona bırakmalısın.

İyi Forumlar.

4. Hermesin özelliği kalmadı boşa o kadar uri vermeye değmez.

Triskelion roketatarnı alınca desteklerle %75 sınırına ulaşıyor zaten.

5. BUKANN

BUKANN User

sakın hermese uğraşma arkadaş yanlış yönlendirmiş. delta kapısı hem karlı değil hem de hermes çıkma oranı çok düşük ve bu evrede çok işine yaramaz.
    şuan zeta ve kappa yapman lazım.
    zeta diyorum çünkü prometheusları fullemek için yeşil ganimet anahtarı kasarsın ve argen de yükselir.
    kappa ile de herküles kasarsın. argeni ve pro sayını bilmediğim için zetayı hala önde görüyorum.
    bu arada apis ve zeusun yoksa apocalipse kutusu açarak elde etmeye çalışmanı öneririm.

6. 29 argeyim zeusum var ancak apisim yok. Prometheus sayım ise 11. Tavsiye için teşekkür ederim. Zeta'dan devam edeceğim o halde.

7. hercules tasarımlarının özelliği nedir ? önemli bir şey mi

8. wiladew

wiladew User

Hercules diroit tasarımını koyduğunuz droit içindeki kalkanlara %15 daha fazla kalkan enerjisi verecektir. Tüm droitlerinizde hercules takılı olur ise geminizin darbe puanı %20 artacaktır.

9. Mineral

Mineral User

Argelerinizi isteğiniz aşamaya getirinceye kadar zeta yapmalisiniz.Kappa ve diğerleri sonra yapılmalı.Argeyi tamamladıktan sonrada arge tamamlama partisi vermeniz gerekir.

10. Peki kappa zetaya göre zor mu ? Bir başka arkadaş aşağıda argelerimi tamamlamadan kappa yapmamam gerektiğini yazdı çünkü ?

11. wiladew

wiladew User

bence çok zor değil hatta zevkli yapması

12. Mineral

Mineral User

Tüm kapılar basit ,yeterki bağlantınız sorun yapmasın.