hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. neyse adminim ilgilenmeniz yeter:)
    zaten 2-bl şu an karışık savaş var:)

2. hayaligenc

hayaligenc User

hemde baya karışıkkkkk :D

3. Yüksek kimyager de ne ola ki ??? Sayısaldan hazırlanırken kimya hiç yapamazdım. baktım fizik de yapamıyorum eşit ağırlıktan hazırlanmaya karar verdim. Kimyadan nefret ediyorum :( :(

hayaligenc bunu beğendi.
  4. hayaligenc

hayaligenc User

kimya benim dünyam ve kimya okumaya ortaokulda karar verdim :)) babam makine mühendisi annemde hep doktor olmamı isterdi ama ben kendi istediğim bölümü okudum :))

yurtdışı felan derken bilime adadım kendimi ve masterı da çıkardım ^^ bir yandan bilimle uğraşırken bir yandan da darkorbitle uğraşıyorum :D

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  5. Helal olsunnn
    Alanında uzman efsane bir yüksek kimyager adminimiz var işte bizim deee :)
    artık buralara uğramayı unutmuşum
    Bie de eskiden ne güzel merhaba de katıl muhabbete konusunda muhabbet ederdik :D

hayaligenc bunu beğendi.
  6. hayaligenc

hayaligenc User

dur daha doktorasını yapacaz yaş yeterse :D bigpoint her alanımda oldu maşALLAH :D

oraya da gideriz

___*ENES*___ bunu beğendi.
  7. Mineral

Mineral User

Etkinlik admini genc selam .Ebedi kapi etkinliginden cok etkilenmiş olmaliyim ki, odur budur çorbayi çatalla içiyorum.Epeydir oyuna gelemiyoruz.şööylee üyeliği fulleyecek , bizi çok etkileyecek ve bize kaşikla makarna yedirecek bir etkinlik organize edersiniz umarim.hoşcakalin yarişmaci botlara başarilar dilerim.

8. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Yarışmacı botlar en son uzayın karadeliğinde (bazıları) sonsuza dek kayboldular :) geri kalan kısmı da yakında inş :))))

Cumhuriyet bayramına bir etkinlik planlamaya başladım. Ilgili onaylar için e mail atmam lazım :)))

Selamlar

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  9. Mineral

Mineral User

Demek uzay kaçakcilari yakayi ele verdiler.üzuldum kendi adima .aramizda kalsin onbinlik dusman kesme gorevi almistim gitmeden once.ee artik botcular bana başarilar diler:D

10. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Görevi bitirmek için tüm haritaları dolaşacaksınız :))) eee emek olmadan yemek olmaz demiş atalar ^^

11. Adminim şimdi yüksek kafa yapan bir içeçek için hangi maddeler karıştırılırsadasjk :D

hayaligenc bunu beğendi.
  12. hayaligenc

hayaligenc User

:D benimle dolaşın siz, baya yüksek kafa yapıyorum ben xD

13. reis ben de eczacı olacağım daha 3 senem var hayırlısıyla :))) profilinde kimyacıyı görünce bi merak ettim eczacılık falan düşündünüz mü hiç ? :))

14. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Ecza alanında yüksek lisans yapmayı düşündüm (farmasötik kimya) ama olmadı :), meslek olarak hiç düşünmedim. Doktor olsaydım heralde sabah akşam hastalar için ağlardım :)))

15. Titan.

Titan. Guest

doktor bey doktor bey benim şurda bir ağrım var böyle bir anda geliyor bir anda gidiyor sizce neeeee

16. hayaligenc

hayaligenc User

Sevgili Titan,

Senin derdine tek çare sabah akşam forumda mesaj bakmak ve S.S.S. hazırlamak :p bu ağrını dindirecektir ^^ :p

edit: laboratuvarda lakabım "doktor" dur ^^ herkes bana doktor diye hitap eder :) Şefim de buna dahil ;)

17. merhabalar :) aga farmasötik kimya zaten aşırı sıkıntı :)))) sağlık olsun umarım bir gün yaparsın istediğin zaman tabi :)

hayaligenc bunu beğendi.
  18. hayaligenc

hayaligenc User

zannetmem :) şimdi organik kimyadan yüksek lisans yapmayı planlıyorum (bu arada benim 2. yüksek lisansım olacak), akabinde doktoraya başlayım Dr. ünvanını almaya çalışacağım ;)

hayat kısa sevdiğiniz şeylerle uğraşın ki boş işlere zamanınız kalmasın :)

19. doğru diyorsun aga :) hayırlısı olsun tabiki (ve maaşallah :) )

hayaligenc bunu beğendi.
  20. hayaligenc

hayaligenc User

başarılı bir hayatınız olması dileği ve temennisiyle,

aklınıza takılan gündelik hayatımızla ilgili herşeyi sorabilirsiniz (forum kuralları kaidesi içerisinde :) )

bir @Titan. vardı buralarda :D noldu kendisine acaba ^^