hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Konusmaci kosesine yazdiklarimi unuttunuz herhalde yeni seyler de yazdim hic gormediniz yha :( :( :(

hayaligenc bunu beğendi.
  2. MortalEros

MortalEros User

bu etkinlik admini ne işe yariyo :))

hayaligenc bunu beğendi.
  3. İşte etkinkik düzenliyo gorevlerimize yardim ediyor
    Ayrica beni de çok seviyor :D:D:D:p:p:p

hayaligenc bunu beğendi.
  4. Tayga

Tayga User

Ama gece çalışıyorum şuanda bile gündüzleri yatıyorum.Bir pazar günü bir mermi bir roket etkinliği olsa.Hayaller kuurlur adminimiz gerçekleştirir.:)

5. hayaligenc

hayaligenc User

TR serverlerinde etkinlik yapmak :) forum veya oyun ^^
    hiç bakamadım desem :(

6. Müsait olsugunuzda bakarsiniz o zamannn :)

hayaligenc bunu beğendi.
  7. MortalEros

MortalEros User

yeni başlıcam eskilerden GMym bende oyunda ;)

8. adminim bu lag bitsin de akşama bekliyominşallah gelirsiniz

hayaligenc bunu beğendi.
  9. hayaligenc

hayaligenc User

bu lag inş biter :(

___*ENES*___ bunu beğendi.
  10. lag bıtsın de pro gorevlerımde 9. ve 10. gorevlerıme yardım edın :)

11. Genç Bu lag ve donmalardan dolayı Öyle bir etkinlik yapmalısınız ki :Oyuncuların Ayları gemi geliştirmekle geçmemeli SIFATI AKSİYON OLAN bu oyunda(Üyeliği geliştirme Oyunu haline döndü B-O-T Harici yıllardır) Yapılması gereken oyuncuları 1 ayda geliştirmek ve aksiyona dahil etmektir.Oyun eğlence oyunu durumundan çıkmış ve B-O-T VE diğer sizlerin kabul etmediğinizi söylediğiniz ve bir kaç kişinin sadece bir kaçının inandığı ,illegal programları kullananların eğlendiği oyun durumunda oyun.Bunu engellemenizin tek yolu :Etkinlikte EIR VE OİLİ bolca verilmeli oyunculara .Ve gerçek oyuncuları ön plana çıkarmalısınız ki.Oyunun değeri artsın.

12. Adminim haritaya geldiniz de sizle 1 dk zaman geçiremedim lagdan :(:(:( en kısa zamanda tr3 için telafi yapın :)

13. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Evet merkez yönetimle bu konuda ciddi manada savaşıyoruz. Dediğiniz sorunlar her daim başımızı ağrıtan ve siz kıymetli oyuncularımız karşısında bizi mahçup düşüren olaylardan ciddi manada üzüldüğümüzü tekrar dile getirmek isterim. Bu konuda ne söylerseniz haklısınız ama inanın bizimde yetkilerimiz kısıtlı.

Elimizde yetki olsa zamanını feda edip şu sorunun çözülmesi için saatlerce başında oturacak takım arkadaşlarımızın olduğunu ifade etmek isterim.

Baskılarımız gün geçtikçe arttığını belirteyim er ya da geç oyunu dürüst oynayan oyuncularımızın kazanacağını açıkca söyleyebilirim.

güzel günlere az kaldı.

VELİBİNALİ bunu beğendi.
  14. güzel günlere az kalmışken 50 attend kesmemiz yok mu admin'im :D roketiniz 80k atıyor helal
    yürüyen helalsiniz

hayaligenc bunu beğendi.
  15. Kaynak yapmayin efenim sırada ben varım daha ;)
    Daha doğru düzgün tr 2-3 e gelemedi adminim .
    İnşallah gelir de beraber vakit geçiriz .
    Şansa ne zaman gelse oyun hayaligençin gemisini kaldıramıyor ve iyun çöküyor :D
    İnşallah haftaya gelir de beraber vakit geçiririz :)

16. sayın admin tr-1e gelmeyi düşünüyor mu acaba pro görevlerinde 3. deyim daha:(

17. hayaligenc

hayaligenc User

ahahaha :D teşekkürler teşekkürler :D

tr1deyim chatten bana seslenip forum nickinizi de yazın :=)

18. maalesef chat banlı:(

19. hayaligenc

hayaligenc User

işte bu kötü :S

20. aynen:)