Öneri Hayallerim Gerçek Oldu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dodge- <3 Adminler tarafından 17 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Yok yav forum değişti troll arkadaşlar türedi ortalıkta gani gani var hakaret ediyorlar sonra adminlere yağ çekip banndan yırtıyorlar.

Benimde 10 senelik kasadan çıkan hdd kafa atıyordu şans eseri kurtardım verileri şimdi güvenli bir yere kaldıracam extr3 dosya formatıyla bir yere koyacam windows virüsleri bu ortamda çalışmıyor kopyalayamıyor kendini.

Normalde samsungda böyle oynamıyorum nasıl alışacam bu haline bilmiyorum :D

2. Synthyss

Synthyss User

Alışılır alışılır :D

Kavuştun sonunda. Yılların hayali gerçek oluyor, insan şaka gibi diyor kendine. Darkorbit'in yanı sıra oynayacak çok fazla oyun var.
    Bir sürü oyun eklemişsindir, liste yapmışsındır bilgisayar almak istediğin süre içerisinde :) Bol eğlenceli geceler demek düşer bize :D

Dodge- <3 Adminler bunu beğendi.

3. Teşekkür ederim inşallah sende diğer isteyen arkadaşlarda istediği cihaza kavuşur.

Şimdi ben biraz tank uçak sürecem shangayda tank süreyim biraz golmud railwaye gidip uçak sürerim belki paracel stromda uçaksavar sürerim. Harita harita...

Bataryayı bitirmeye uğraşıyorum şimdi geçen kalibrasyon yaptım fps tuhaf oldu.

Darkorbite bakacağımı pek sanmıyorum anca oyun düzelirde zam dururda fiyatlar düşerde adaletli ortam gelirde o zaman devam ederim oyuna :)

Synthyss bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bir öneride flash bellek için yapsanız sevinirim :) Sürekli her marka flash bellek denedim bazı dosyalarımı belgelerimi aktardım fakat bir zaman sonra ya içerik bozuluyor ya biçimle ile yok oluyor.Böyle sağlam yıllarca kullanabileceğim yöntem yok mu :)

5. Hocam bir ara siz bana özelden bir konuşma açın yada ben sohbetten size açayım orada link atarım bakarsınız kararınızı verirsiniz.

Biraz bakmam lazım fiyat performans konusunda.

Size tavsiyem metal kasalı olan yüksek okuma hızlı usblerden almanız. 3.0 Olan usbler çok çabuk ısınır.

Sandiskin 32 gblık ve 16 gblık usbleri var elimde.

150 mb okuma yazma var 32 de çok ısınıyor ben korkuyorum ona bir şey koymaya ve çok ince ultra fit modelinden uzak durun.

16 lık eh işte idare ediyor.

JUPlTER bunu beğendi.
  6. Synthyss

Synthyss User

Veri kaybı konusu en hassas olduğum konulardan birisi. Kısa tanımla günlük hayatımı kolaylaştıran çoğu şeyi yedekliyorum. Ve bunların kaybolup gitmesi işten değil.

USB bellek aradığınıza göre depolayacağınız dosyaların çok abartı boyutlarda olmayacağını düşünüyorum. USB belleklerden çok hafıza kartı daha mantıklı olur diye düşünüyorum sizin için. Çok özel dosyalarınızı hafıza kartına kaydetmenizi, bunun yanı sıra diğer önemli olmayan dosyaları ise internet üzerinde yedeklemenizi öneriyorum. MEGAsync size 50 GB'lık ücretsiz bir alan sunuyor. USB bellekten çok hafıza kartına yönelmek daha mantıklı ama açıkçası fiyatlara baktığımızda insan aman aman diyor maalesef.

Gece yorgunluğuyla birleşen bu garip üslup için kusura bakmayın.

Tek bir müzik parçasının 1 GB olan, bu farklı yollar deneyen kişiyi dikkate almanızı öneriyorum size. :)

JUPlTER bunu beğendi.
  7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim:)Evet tahminde ettiğiniz gibi çok profosyonel olmayacak günlük hayatımıza yetecek kadar ama 1 ayda bozulmayacak türden bir bellek arıyorum:)Dün bana bir kaç örnek model yazdı arkadaşımız bakıp inceleyip bir tane alacağım:)

8. Umarim bulmussunuzdur istediginiz usb'yi

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

İstediğim gibi olduğu söylenemez ama geçici olarak kingston bir 16 lık flash aldım.Şu sıra gerçekten yoğun bir dönem ondan tam manası ile inceleyemedim tabi pahalı olanı bakamadım sonra alacağım.Şimdilik idare eder gibi ama korkuyorum :) Filmden ziyade belgelerim var şifreler v.s onları atıyorum içine :)Arşiv için sonra bakacağım yani.

10. Umarım 3.0'dır ve metal kasalıdır :)

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Metal kasa ,siz 3.0 deyince okudum üzerini DTSE9 16 lık :) 2.0 mış bu :)dedimya öylesine bu şimdilik idare edelim :)

12. Hayırlısı olsun hocam.

Galiba artemis abla beni pek iplemiyor yada benim sözümde durmamı bekliyor sanırım. :(

JUPlTER bunu beğendi.
  13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Gücenmiş olabilir ,sakin durmanın faydası var ,böylece huzur oluyor ve zamanla her şey düzelir biraz zamana bırakınız:)

14. Şimdi diyorum ki ben bu bilgisayarı istedimde keşke almasa mıydım ? :D

(PC ile alakası yok :D )

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Aslında anlayamadım pc ile alakası yok ise ne ile alakalı olabilir :)

16. birazdan anlayacaksınız.

17. MaXiMuS

MaXiMuS User

Ben sana hayırlı olsun demeyi unutmuşum hacı :D Hayırlı olsun :) :p :D Şimdi teknoloji aşırı hızda ilerliyor ekran kartını üst sürüm alman mantıklı olmuş. 2gb olması kötü özelliğinden birisi gelişen oyunlar yeni nesil ekran kartı istiycek ancak ekran kartı belleğini yüksek kullancak ilerde yetersiz gelebilir. Muhtemelen 2 ram slotu var 8 gb daha ekleyip biraz daha rahat nefes almasını sağlayabilirsin. turbo fan özelliği de çok güzel kötü yanı optik sürücüye yer kalmıyor gerek olduğunuda sanmıyorum :D
    Ben monster MONSTER® ABRA A5 V4.1.5 15.6" var 2 adet mssd 1 adet 1 tb hdd aldım + 2 adet 8 gb en kalitelisinden ram aldım :D raid 0 desteği kurdum bilgisayarın hızına yetişemiyorum kötü yanı ise çok ağır :D birde bilgisayarı hunharca kullandığım için adaptör giriş soketini kırdım 2 defa :D en son servise gönderdiğimde inşaat çivisi gibi birşey koymuşlar başarılı olmuş :D Performans bilgisayarlarında adaptor girişleri bilgisayarın arkasında olmamalı :)
    Tekrardan hayırlı olsun :) arka plan resmindeki o yeşil şey kurbağa mı ? :D :p :D

18. 2 tane ram slotu vardi.

Ssd ilerde olacak ins.

Ya cok sukur yani ilerde deli gibi oynayacagim bir oyun olacagini dusunmuyorum istedigimi oynuyorum su an bana yetiyorda :)

4gb olan pek yoktu o fiyatta :)

Optik surucuyu hallettim ben ya kasa surucusunu aldim ceviriciyle usbye bagladim tasinabilir optik surucu yaptim kendime :)