HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adam sonuna kadar haklı

2. sportmen70

sportmen70 User

bu oyun artık PayToWin olduğunu resmen kanıtladı. hezarfen bardağı taşıran son damlaydı...

3. Tr6 damısın sen kardeşim :) Hezarfen tasarımına gelince olmaz böle sey urisini indirsinler biraz

4. Evet kardeşim noldu :)

5. Arkadaşlar usluplu bir şekilde yazalım. Malum FMOD'umuz kilitlerim diyor. Sesimizi burdan duyuralım dedik. Bize engel olmak isteyenler var anlaşılan. Biz uslubumuzu bozmayalım yinede.

6. Cloud

Cloud User

Arkadaşlar çok doğru söylüyorsunuz fiyat çok pahalı ama, bütün tasarımlar ilk çıktığında el yakan fiyatlarla satılmıştı.

Biraz sabırlı olursanız o tasarımda ucuzlayacaktır.

Ya da ihale'ye çıkacaktır.

7. Mr.User

Mr.User User

Sunumuda super :)

%7 vuran gemı varken %5 vuran bırısı savaş için almaz.

%10 vursa bak nasıl alınıyordu.

yada Silah slotu 17-18 olsaydı...
    yada DP %25-30 verseydı...
    yada kalkan % 30 verseydi... İşte ozaman bu tasarımı almak için millet evdeki eşyalarını satardı.

yoksa zaten %7 goli varken üzerindeki bayrak için kimse almaz...

Darkorbit bu kadar tecrübe varken boyle basıt hatalara nasıl duşuyor gercekden anlamıyorum.

Bilmiyorsanız sorun bir bilene, nasıl bir tasarım yapalım. :)

TSUNAMI•™, kartal2670 ve MrBurak bunu beğendi.
  8. Ben Global 7 oyunuyorum bu etkilik bizide kapsiyormu ?
    Kapsamiyorsa yaziklar olsun biz Türk deyilmiyiz ..
    Ayrica afedersiniz bayrak neden arka tarafta , ayip deyilmi .

9. Sadece TR serverlarını kapsıyor.

10. MrBurak

MrBurak User

Nerede Yazıyor TR serverlarını kapsıyor diye yazarmısın Kaynak atarmısın

11. Evet hani Kaynak nerde , link atin hani nerde hani ??

MrBurak bunu beğendi.
  12. Kardeşim ABD tasarımı TR serverında satılıyor mu? Örneğin ben ABD'de oynuyorum ama anasayfada Hezarfen tasarımıyla ilgili reklam gelmiyor, TR6'ya geçiyorum geliyor.

Ayrıca, etkinlikten sonra dükkanda satılır diyenlere cevap:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Temmuz 2014
  13. Hmm eyer öyleise cok yazik , sen ABD ben Global serverinde TR temsilen bir anlamda kastediyorum , bizlere gelmemesi cok yazik ve ayricaliktir kendimi dislanmis hisediyorum .
    Ve Bu Etkinligi Protesto Ediyorum .

14. Kardeş ama adamlar ne yapsın normalde bizim TR serverında oynamamız gerekiyor ama Biz ABD'de, Global'da oynuyoruz TR'de oynayan bir tek yabancı bulamayız mesela onun için bir ülkenin tasarımı sadece kendi serverinda satılıyor.

15. Ozaman bir heycani da olmazz keske globallerde olsaydi da Düsmanlarimiz Roman ve Russlara havamizi atsaydik. Böylelikle Türk Türke bayrak havasi ... cok mantiksiz .

Son düzenlenen: 27 Temmuz 2014
  16. Ancasin

Ancasin User

ABD serverında oynayan Türkler için diyorsunuz. Peki Brezilya serverı için Brezilya bayraklı bir tasarım yapsalar ve bizim serverda satsalar sizce ne kadar mantıklı? Veya ABD tasarımını bizde satsalar ne kadar mantıklı? :)

Zaten x3 de uri çekecek arkadaşlar için güzel oldu ama durumu olmayanlar için kötü oldu tabii. Ben de tasarımı beğenmediğim için almayacam, kanatlara da kırmızılı beyazlı bi şekil yapılabilirdi. Alelacele hazırlanmış gibi duruyor bu haliyle :)

17. Bence de ilerde tasarımlar sayfasına konur diye düsünüyorum ama zor

18. Ya bakın hani şu dükkandan 80.000 uridiuma yada açık arttırmadan alınan tasarımsız Goliath Battlecruiser varya, ondan tek farkı arkasında bayrak var bunun. Başka hiç ama hiç bir farkı yok.
    Ayrıca şuna bir daha göz atın isterseniz:

Ancasin bunu beğendi.
  19. Ancasin

Ancasin User

Benim de demek istediğim tam olarak bu :)

20. Üstünde ayyıldızın bulunması ve yeteneklerinde %5 vuruş ve %10 şeref bonusunun olması bu tasarımı güzel bir hale getiriyor Bu yeteneklerle hem kapı yapılabilir Hemde savaşmayada çıkılabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.