HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ya %5 vuruş Enforcer'de de var + olarak şeref puanı var bir tek ama sırf şeref puanı için 182 TL deymez.

2. Ancasin

Ancasin User

Ben yeteneğine bişey demedim. %5 ek hasar ve %10 şeref veren tasarımlar zaten var. Hem bu tasarımın istendiği konuda istenen de yetenek değil tasarımdı. Ben tasarımın görüntüsünü beğenmediğimi söyledim.

3. Yönetimin yaptığı türkiyeyi sömürmektir En çok türkiyeden para kazanıyor oyun zaten

Geçen oyundan uzaklaştırılmış sıralama oyuncularının hepsi açıldı HAZARFEN i x3 te alsınlar diye açıldı başka ne olcak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Temmuz 2014
  4. bu tasarım bugunkü x3 uridyumda geçerlimi yoksa gece mi başlıyor 3 katı saatinde geçerli değil msanırım

5. 182 liraya aegis spearhead citadel alırsın %5 hasar %10 şp tasarım için bu para verilirmi ? zaten bu oyunu oynayan 1 almanlar 2 türkler

6. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

lütfen flood yapmayınız
    Merhaba

konunun iyiliğini düşünüyorsanız tartışmaktan uzak durunuz son uyarımız bu konuda 1 kere daha tartışma çıkar ise konuyu uyarı vermeksizin kilitleyeceğiz

iyi forumlar

7. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Lütfen +1 gibi kısa mesajlar yazmayınız bu sadece mesajınızın silinmesine sebep olur mesajınıza görüşünüzü de eklemelisiniz

iyi forumlar

Merhaba

lütfen biraz sakin olun bu şekildeki bir üslup size uyarıdan ( cezadan ) başka bir şey kazandırmaz

iyi forumlar

8. Tasarımın oyundaki görüntüsü pekte almaya değer birşeye benzemiyor Türkiyenin tasarımı daha şöhretli ve baştan aşağı kırmızı olsaydı daha iyi olurdu ABD tasarımı renkten renge girmiş Bizim tasarımın arka kanatlarına renk vermişler Gerisi normal goliath rengine sahip

9. Ancasin

Ancasin User

He işte benim dediğim tam olarak buydu :D %5 vuruş %10 şeref değildi :) Alelacele hazırlanmış gibi duruyo resimde, oyunda göremedim henüz.

10. The*Reaper

The*Reaper User

öncelikle bu tasarımın fiyatından rahatsız olan bütün d.o severlere merhaba;
    Arkadaşlar bu tasarım dükkanda satılsa bile fiyatı fazla görülüp açık artırmada satılsın gibisinden konular açılıcaktı burada amaç sınıf farklılığını ortaya çıkarmak, bütün oyuncuların alabileceği ucuz bir tasarım olsa haritalar TÜRK bayrağı taşıyan gemiler ile dolsa bu tasarımın ne önemi kalır ki. özetlemek gerekirse tasarımın gerçek manada değerli olması için imrenicek, keşkeee diyen oyuncular şart.
    saygılar...
    Edit bende +1 verdim.

11. Dükkanda satılmayacağını yetkililer söyledi.

Ayrıca ben bu düşünceye katılmıyorum ABD tasarımı 22 TL'ye satılırken niye bizimki 182 TL'ye satılıyor? Ayrıca ABD tasarımını istediğiniz zaman alabiliyorsunuz bu tasarım ise 30 Temmuz'a kadar satın alınabiliyor. O zaman ABD tasarımı da 182 TL'ye satılsın.

12. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

tasarımı alanlar oldu öyle bir şey yapmazlar artık

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kacirdik x3 saatini kuru 330 k ya alinmaz bidaha x3 saati yapsinlar yoksa kalan 4 gun bosa uri cekmesi beklenir gibime gelio

14. ülkemize özel bir tasarımı 330k uride olsa alırım sıkıntı yok o konuda lakin bu gemiyi kim tasarladı allah aşkına google a girip türk bayrağı yazmış çıkan resimlerden 1 tanesini seçip kanada koymuş resmi resmen . ayıp vallaha ayıp insan az özenir ne bilem kırmızılı geminin uç kısmına doğru beyazlaşan tarzda yapar ,bu tasarımı alıp haritaya bile çıkmam biri görse one öle copy paste terk tasarım yapmışlar diye dalga geçerler az insaf edinde o kadar pahalı tasarıma biraz özenin yaparken . dahada dicek bişi yok , kolay gelsin herkeze

15. ıove

ıove User

Etkinlik var ama herkese değil. Etkinlik dediğin festival gibi olur benim bildiğim. Festivalde halka açıktır. Parası olmayan gelemez mantığı yoktur. Bu oyun iyice ilk ateri oyununa sarmaya başladı benim için. Yanlış anlamayın ama ilk ateri oyunu 2 noktanın birbirini kovalamasıydı. Benim de tek yaptığım kutu toplamak. O da haliyle çok zaman alıyor. Kısacası günler haftalar aylar yıllar diyorum başkada birşey demiyorum... İyi bayramlar.

16. şimdilik birşey söylemiyorum
    sadece diğer ülkelerin tasarımlarına bakın, bir de bizim ülkenin yapılmış tasarımına bakın, bu kadar kolay iş olmaz, ver para al normal goliath görünümü.

17. ben neden ban aldım modlarım hakkımızı aradığım için mi?

18. Vanquisher tasarımına bir Türk bayrağı ekleseydiniz 1000 kat güzel olurdu.. Özensiz maksat yapılmış olsun diye yapılan bir tasarım olmuş

19. Merhaba ,

Konuyla ilgili gelen geri bildirimleri raporlayıp ileteceğiz. Fakat forum kuralları dahilinde yazmaya dikkat edelim.

Diğer konuda yazdığım gibi eğer forum kurallarının dışına çıkarak mesaj yazdıysanız ceza alırsınız.

İyi forumlar.

20. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

etkinlik en azından 1 hafta daha uzatılsın. süre çok kısıtlı. bitek x3 de alınacak bir tasarım. en azından bir dahaki x3'e kadar kendimizi hazırlardık.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.