HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ıove

ıove User

haha bence çok zor o dediğin olay.

2. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

neden zormuş? ben geçen hafta çektim uri. ondan öncesinde de çektim. haftaya da çekicem. bitek bu hafta bayram dolayısıyla uri çekemedim. ama 1 kez bu hafta uri çekenler aldı tasarımı. bence haksızlık yapıldı. 2 hafta olmalıydı süre.

3. Öncelikle orjinal fikrin yani TR Goliath ve Vengeance (vega olmasada) gerçekleşmiş olmasına herkesin sevinmiş olması lazım. Açıkçası ben herkesin bayram edeceğini sanıyordum (Ben ediyorum) ama tam tersi oldu. Yani memmnunsuzsunuz.

Mrs.user namıdiğer benim hayalet Flax'ım
    ın (Oto-mesaj : Beni takip etmeyi bırak :D) dediği gibi zamanla taşlar yerine oturacaktır eskiden Sapphire - Crimson'a 40-50m para bayılıyorduk şimdi 10k ya istediğin zaman alırsın. Diğer tasarımlar da öyle oldu. Diğer yenilikler de.

Saygılar ...

LOONIE TUNES

4. sercan1733

sercan1733 User

bence burda tasarımdan hoşnut olmayan yok tasarımın fiyatından hoşnutsuzluk var bende dahil.Tasarım kısaca cebi dolular için bizim için değil diğer şeyler gibi :)

___________CAN bunu beğendi.
  5. LOONIE afferdersin de okumadın sanırım
    Hezarfen Tasarımı sadece bu etkinlik kapsamında bonus hediyesi olarak verilecek olup, etkinlik sonrasında dükkan kısmında satışa sunulmayacaktır.

6. Ancasin

Ancasin User

Tasarımdan hoşnut olmayan tabii var. Bu konuda da yazanlar oldu, ben de memnun değilim. Tasarımı sevmediğim için almadım. Bildiğin golinin kuyruğuna 2 tane bayrak eklenmiş, başka bir farkı yok. Önceki mesajlarımda da dediğim gibi alelacele yapılmış gibi duruyor. ABD'ninki tasarımsa bizimki ne?

7. Hep öyle derler ... ;)

8. uzay07

uzay07 User

X3 NE ZAMAN OLUR

9. Umarım haklı çıkarsın

pazarları

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Temmuz 2014
  10. uzay07

uzay07 User

teşekküredrim

11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bence ilk hata saat yaniltici idi pazar 00 dan sonra denince emin olamadik x3 te alsak tasarim gelirmi diye.VE SORDUK SPORTLARA fmlere kendileride emin degillerdi bakiniz okuyunuz yazismalarini kimse kesin konusamadi mega hourda alirsaniz da HEZARFEN verilicek diye buda 2.hata.Bence diger pazar a kadar uzatilmali ve almak isteyenlere imkan taninmali aslinda diger etkinlikle bir gelicekti olmadi .4 gun cok az ve 4 gunde sadece 1 kez 1 saatligine cikiyor x3 oyuzden bari bir sans daha verilmeli yetkililere lutfen iletiniz.
    tasarim guzel veya degil ha daha iyisini sirf kirmizi turk bayragi seklinde yapabilirlerdi o ayri ama bu saatten sonra zaten normal x3 te 330 k uri cekicekler olarak bari tasarimdan mahrum kalmayalim derim.

Son düzenlenen: 29 Temmuz 2014
  12. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Lütfen konuyu amacından çıkarmayın bu bir fikir konusudur tartışma değil çok ciddi söylüyorum konuyu kilitlemek zorunda kalacağız en sonunda

Iyi bayramlar

13. ıove

ıove User

Genelde belirli bir günü yoktur ama pazar günleri çıkma ihtimali büyüktür ve çıkıyorda.

14. has11

has11 User

kod satın aldım kodun bulunamadığını söylüyor yaklaşık 18 saattir problem çözülemedi bu yüzden oynayamıyorum.

15. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Bu konuda çok talep var isteğinizi ana merkeze ilettim artık top onlarda bakalım uzatılır inşallah

Kod derken ne kodu bunu biraz daha açarmısınız ? Eğer e-pin gibi bir kod ise bigpoint kodu aldığınızdan emin olun kodu aldığınız yer ile irtibata geçin

Iyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  16. Bu tasarımı oyunda görmeden önce alırım diyordum ama şimdi ise bırak o kadar parayı 5 bin uri bile vermem tasarımı adamlar yapmış belli bir bedel koymuş zorlama yok ister al ister alma ya bunun tartışması olmaz

17. hayır uzatılmasını istemiyoruz dükkana gelmesini istiyoruz haksızlık yapmayın lütfen..

18. DELI•VAR

DELI•VAR User

Çok iyi anlatmışsın sonuna kadar arkandayım. Bence hazerfan biraz aceleye getirilmiş o kadarda olmaz arkadaş goli tasarımı bi arkasında bayrak var bütün goli tasarımını kapsaması lazım kırmızı beyaz olabilir öyle olmalıydı tamamen hayal kırıklığından ibaret. Fiyatına gelicek olursak düzenli uridium çekenlere yaradı bu tasarım herkese yaramadı tasarımları herkes alabilcek şekilde düzenlemelilerdi baştan yapılmalı tasarımı ve fiyatı dükkanda 100bin uridium yapsalardı ne olurdu yinede alan alırdı 1 hafta kasar alırdık budur darkorbitin cimriliğine gerek yoktu.

19. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Şikayetlerinizi gerekli yerlere iletiyoruz.Biraz daha sakin olmanızda fayda var.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. özel tasarımlar özel günlerde gelmeli bence öyle dukkana geldimi tadı kalmaz bence en güzeli özel günde aldın aldın alamadın bekliyecen bir dahaki özel günü öyle herkes alsın dukkana gelsin diyorsanız bunun bedelide buyuk olmalı dukkana konsun o zaman tamam 250tl ver al dukkandan payment olsun o zaman olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.