HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. parayı viren düdüğü çalar hemi:D:D

2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Sayın asterix_v2.0 lütfen tartışma çıkaracak ve kışkırtmaya yönelik mesajlar yazmayınız.Bir süre uzaklaştırıldınız.Tekrarlamamanız dileğiyle.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen nasrettin hocanın işine döndü :D çok ayıp etti darkorbit çok.

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

-Andromeda- ilettiginiz icin tesekkurler aldim hem x3 hem tasarim geldi dilek isteklerimizin iletilmesi mumkun olanlarin yapilmasi cok guzel tesekkur ederiz ilginize ugrasiniza :)

5. Sennar23

Sennar23 User

çok basit olmuş goliathtın kanatlarına internetten kopyala yapıştır yapmışsınız gibi madem yaptınız vengeance yede gelsin :D

6. helal olsun sonuna kadar haklısın şuana kadar güçsüz parasız oyuncuya yapılan hiçbir etkinlk yok hep zengin hep güçlü oyun oyun değil gerçek hayata döndü resmen 2 bin 3 bin lira yatıran var oyuna zengini daha çok oynamaya teşvik ediyorlar zengin olmayanlar ne yaparsa yapsın fakirler ölsün porsheden selamlar gibi

7. Vault

Vault User

Darkorbit in bu gidişle bir kaç sene ömrü kaldı.Oyuna yeni başlıyanları gerçekten çok güzel bir şekilde soğutuyorlar ve bende soğumuş durumdayım.Sürekli bir kısıtlama...
    Bir kaç sene içinde oyunda oyuncu kalmadığında artıkın zenginlere bir bot kodlarlar atarlar önlerine kesip dursunlar.Son zamanlarda düşünmeye başladım bu oyundan çok daha şahane ve güzel oyunlar var diye.Biraz düşünüp biraz daha oyunlar hakkında bilgili olursanız bu darkorbit in ne kadar basit bir oyun olduğunu anlarsınız.Ayrıca oyun kasmakta her ne kadar aynı DÜZ MANTIKLA ''tarayıcınız temizleyin,başka tarayıcı kullanın''bunlar hikaye benim bilgisayarım şimdi isimde vermek istemiyorum su son çıkan yüksek boyutlu oyunları hiç kasmadan oynayabiliyor ve internette bundan 3d boyutlu olan oyunlarıda kasmamakta.Böyle düşünmemi de bu getirdikleri gereksiz saçma güncellemeler.Zaten bu forumda fikirlerimizi önemseyen insanlar yok.Şu gelen hazarfen tasarımına bakınız allah aşkına.Arkadaşımızın yapmış olduğu tasarım bu gelen tasarımın yanında sönük kalır.Bu oyuna para veriyoruz paramızın karşılığı böyle son derece özensiz bir şekilde yapılmış bir .png tabanlı resim dosyasımı.Madem bunu bu kadar kötü yapıcaktınız gidin bir tasarım şirketine size güzel bir tasarım yapsaydı.Birde utanmadan bunu parayla satıyorsunuz.Amerika tasarımı 30 tl mi ne ve oyunda bir kaç gün kalıp kalkmıyor.Özelliği varmı bilmiyorum ama bence yoktur zaten özellik önemli de değil.Bu forum sadece sembolik amaçlı bigpoint kendisini ne kadar oyunculara önem verdiğini göstermek amaçlı yapmış.Her neyse daha da derine girmeyeceğim.Benim dileğim bu oyunun sonu gelirde insanlar artıkın bu oyunun ne kadar para düşkünü,oyuncuları önemsemeyen insanlar tarafından yapıldığını görsünler...
    (Konunu kullandığım için özür dilerim kardeşim.Ama arkadaşı görünce dayanamadım.)

8. titans___

titans___ User

baba BU NE AMERİKA servırında amerikan tsrımı 28 tl ben kendi bayrağım kuyrukda ve hiç bir güzel görseli olmayan bir tasarıma dünya para vermek yine verirdim ama kim kazancak yani bir insanı bu kadar sömürmek de olmaz bir tasarım için pazarlama stratejisi sıfır arı ben bu oyundan bazı iki yüzlülükler görüyorum yani tr serviırındaki oyuncuları rencide edici düşüncüler var bu oyun kurucularda samimiyetsiz ve ikiyüzlü big point bu tip bir şey yapmakda ne oyunculuk etiğine ve hiç bir kişiliğe sığmıycak bir oyun temeli oldu trdeki oyunculara ağır bir hakaret değilmidir

9. evet ama yapacak birşey yok biz burda konuşsak da konuşmasak da ilgilenmiyorlar

10. Merhaba ,

Her zaman söylediğimiz şeyleri tekrar söyleyeceğim.

Bizler burada forum düzenini sağlamaya ve kuralları uygulamaya çalışıyoruz. Ayrıca imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yine kurallara uygun şekilde belirtilen hata , sorun , şikayet v.b. durumları raporlayıp merkeze iletiyoruz.

Ayrıca eğer içinizde bu zamana kadar her istediğim oldu diyen varsa çıkıp yazsın ve kanıtlasın. Kusura bakmayın fakat bu hayatta hiç kimsenin istedikleri %100 olmaz.

İyi forumlar.

11. titans___

titans___ User

ya sen diyorsun ki her istediğiniz olmaz bu oyunda isteiğimiz şeyler varki oynuyoruz bunu anlıyormusunuz ama diyoruzki hep kendine yontarak bir oyun haline geliyor bu oyun ben diyorum amerikan bayraklı goli 28 tl yken ben kendi bayrağım olan bir gemiye daha katı fahiş fiyat niye ödüyorum ırkçılık dan dolayı ben burdan baya adam toplasam üst makamlarda bu yapılan yanlışmı diye burdaki insanlardan site açıp imza toplasam kaç kişi gelir ALMAN VE AMERİKALILAR BİRİ YAHUDİ KATLİAMI DİĞERİ RENKLERDEN DOLAYI IRKÇILAR BİZEDE BU TİP BİR ŞEYLE YAKLAŞMAK NEDİR OYUN VASITASIYLA CUBİ NEDEN KÜP OLDU BİLİYONUZMU ADMİNİM MODEROTÖRLERİM biraz düşünün küp şekli neyi temsil eder bunlar ayrı bir acizanelikleri bize türk olduğumuz içinmi yapıluyor ban yemeyiz dimi ben düşüncelerimi yazıyorum bu bende bir üzüntü 5 senedir emek verip oynadığım bir oyunda bu tür şeyler yapılmamalı bence siz savunun onları ama benim içimdede kurt var

Son düzenlenen: 8 Ağustos 2014
  12. arkadaşlar haklısınız eğer DO böyle devam ederse fazla bir ömrü kalmadı demektir.
    bigpointle ilgili tecrübem var batmış oyunlarını bilirim. örnk: B.star Ga.actica

13. Birincisi bu tasarım parayla satılmadı etkinlik oldu etkinlik süresince uridyum çekenlere verildi x3 te cekilen uriyle hediye verildi parayla satılsaydı para alırlardı payment olurdu olmadıgına göre parayla satıldı deme herkes urisini aldımı kullandımı zaten her hafta uri çekenler vardı buda onlara hediye oldu tasarıma gelince bence tasarım iyi o kadarda kötü değil bu oyun madem o kadar kötü senin için bitir git o güzel dediğin oyunları oyna kimse kimseye zorla al demiyor oynada demiyor sen kendin oynuyorsun demekki bu oyun seni sarıyorki bu kadar seyleri olumsuzlastırıyorsun bence senin demek istediğin ben oyuna baslar baslamaz haftasında ful olayım herseyim olsun o devirler geçti herseyin bir bedeli burda o kadar geliştirme var o kadar ugras var herkes bu aletleri elde etmek için neler harcamıstır sen kalkıp ben hemen gelişiyim diyon hiç gidip ful lf4 ful hercul havoc geliştirmeleri ful olan birine sordunmu bunları nasıl elde etmiş kaç senede etmiş boş konusmayın paraylada olsa bunları alalamak var dark orbit bitmez bunuda bil sen gelişemiyon sen alamıyon diye ugras vermiş bunca arkadasa haksızlık olur bayramda etkinlikte çekecektin uri alacaktın tasarımı iyi yada kötü hediye verildi parayla değil senin dediğin gibi değil hiç bişey

Ancasin bunu beğendi.
  14. ama ben kastığım urimle alamadım hakkım yendi

15. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hak yenecek bir durum ortada yok açıklamada uri aldığınızda size hediye edilecektir ibaresi kullanılıyor tartışma yaratacak konular açmayın sizi bu konuda uyarıyorum bu profilinizinde uzun bir zaman ceza almasını istemiyorsanız konuları iyi takip ederek yorumlarımızı yapalım.

16. Nefes

Nefes User

Merhaba

Herkeze gereken uyarı yazıldıktan sonra tekrarlamaları dahilinde cezai işlem uygulanıyor bu konu yeri değildir konuyu uzatmayalım lütfen bu konudaki gereksiz mesajlar silinmiştir.

17. Merhaba ,

Ben bu oyun için konuşmadım genelleme yaptım. Ayrıca bir tek oyun olarak yazmadım gerçek yaşam dahil olarak konuştum.

Diyelim ki oyun olsun. Bu zamana kadar oynadığınız online oyunlarda her istediğiniz şeye ulaşabildiniz mi ? %100 her istediğiniz oldu mu ? Yoksa oyun firmasının belirlediklerine göre mi gerçekleşti ?

Normal yaşamda peki %100 herşey istediğiniz gibi mi oluyor ? Doğdunuz , büyüyorsunuz , okuyorsunuz yada çalışıyorsunuz peki herşey istediğiniz gibi %100 olarak oluyor mu ?

Ayrıca Hezarfen satılmadı uridium alanlara hediye olarak verildi.

Diyeceksiniz biz niye alamadık peki bende soruyorum zaten tasarımı beğenmiyorsunuz niye isyan ediyorsunuz ?

Burada 5 sayfalık Hezarfen tasarımı ile ilgili bir konu var. Olayı büyütüp başka yerlere çekmenin bir anlamı yoktur.

İyi forumlar.

Ancasin ve Nefes bunu beğendi.
  18. Ancasin

Ancasin User

Bence bu konunun özeti gibiydi :)

19. ben hezarfen konusu AÇMAMIŞTIM!

ekliyorum orda ben sadece desteklemiştim ve ben ceza aldım neden sayın asterix neden sadece benim adım var ben küfür mü ettim

20. Merhaba ,

Niyetim özet filan değilde bazen insanları anlamak gerçekten çok zor. :)

Siz yeni açıyorsunuz fakat önceden açılmış olan konular varken tekrarlamanın anlamı yoktur. Ayrıca konuyu dağıttığınızın ve farklı yerlere gittiğinin farkında mısınız ?

Konuyu amacının dışını çıkartmayın..

İyi forumlar.

Ancasin bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.