HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kıyamet Modum vicdanının sesini dinle herkes benim gibi yazıyor ve diğerleri ceza falan almadı ben aldım onlarla aynı şeyi yaptım neden banahaksızlık yapıldı?

gerekli işlem yapıldı mı sadece merak ettim? eğer ban alırsam haksız olacağından emin olun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ağustos 2014
    titans___ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Bahsettiğiniz herkesi bilemem fakat kişiler kendinden sorumludur. Onlar ban alırsa siz almazsınız yada siz alırsanız onlar ban almaz. Onlar yaptı yada onların yaptığının aynısını yapmak bir çözüm değildir.

Bahsettiğiniz olayda neden ceza aldınız bilemem fakat şu anda aldığınzı ceza forum kuralları dahilinde olmuştur. Emin olabilirsiniz.

NOT : Konuları amacının dışına çıkartmaktan vazgeçin.

İyi forumlar.

3. titans___

titans___ User

tamamda bende gerçek hayatta her istediğin olmaz anlamı olmaz her istediğn olsa bu oyunda da geçerli her istediğimiz olmasın paralı olsun alayını paralı yapsınlar ne fark eder ama bu hazerfan konusyla alakasız diye nasıl düşünüyorsunuz yazdıklarımda alakasız mı geldi yazdıklarım bir bütün olarak düşünemiyorsunuz bu satılmadı uri alana verildi diyorsunuz bu satıl değilmiş acaba hadi amarikada satılıyor burda uri alcaksın veriliyor bu çok doğru oluyor ayrım yapmak var diyorum ve hazerfan sadece aleni olarak yapılan haksızlıklar dan en belli olanı diğerleri de bu zihniyetlerinden bahseddim ama ben kime anlatıyorum sizin zihniyetinzde kabul görmüş ben size ne yazsanızda kabul görmüycek anlamak da anlamamakda kendinizi kandırmayın modlarım siz inanıyormusunuz bu yazddıklarınıza o zaman ne diyim ben oyuncuyum siz admin yapcak bir şey yok diye yazsanızda bu kadar yormasaydınız

4. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen öyle vegayada gelsin birde çok basit yapmışlar görseller hiç tatmin edici değil malesef. Yeniden düzenlemeliler baştan savma yapmışlar

titans___ bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Siz benim yazdıklarımı anlamamışsınız. İster gerçek hayatta olsun ister oyunlarda olsun herşey istenilen gibi olmaz. Mesela bir çok kişi şu anda eski oyun ekranını istiyor ve ayrıca bir çok kişi eski lazer görüntüsünü istiyor ama olmuyor.

Ayrıca tasarım için çok harika olmuş mükemmel filan mı yazdım bir yerde ? Yoksa düz mantıkla bakmayıp bir genelleme mi yaptım ? Amerikan bayraklı tasarım ilk olarak çıktığında ne şekilde çıkartıldı ( uridium alanlara mı verildi , ilk olarak payment ile mi satıdlı v.b. ) bilemiyoruz.

Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi 330.000 uridium tek seferde alanlara verildi. İmkanı olup uridium alabilecekken tasarımı beğenmediği için almayan çok kişi olmuştur diye tahmin ediyorum.

Bir çok konuda her zaman belirttik. Forum kurallları dahilinde olan olumlu yada olumsuz geri dönüşler raporlanıp merkeze iletiliyor.

İyi forumlar.

6. titans___

titans___ User

tamam da eskiden öyle satmışlar sonra başka türlü satmışlar bu şekil bir pazarlama oyunda paralı şeyler yarın adam rsbyi ihaleye koyarsa oyuncu sayısında azalmada olabilir tasarımları kaç sene ne kutudan çıkmadı sonra pat ihalede zaten gerçekden çok faydalı değil full lf4 lü biri kalkan lazer geliştirmesiyle veteranla kesim yapabiliyor inandırıcılık baya azalıyor oyuna insanlar da bir şey çıkartıp alım ne diye bakmadılar parası iyi olanlar aldı bunu iyi gördüler üst üste mermisi tasarımı çıkarıdılarda çıkardılar ben hala neye önem vercem kalkana mı herculemı argeyemi eksik onlar teknoloji kaldı ama oyun da kasılmaya kimseyi bulamıyorum yeni gemilere yardım ediyorum arkadaşlık kabul ediyorum ama kaç aydır o listeden en fazla 5 kişi online oluyor acilen oyuna bir kolaylık bende bilemiyorum gelmesse 5 senelik oyun da ne tad var ne de tuz birde böyle her istediğimiz olmazmış diyorsunuz siz burda avukatlık yada savunuculuk yapa durun bu gerçeği görmek yada beni burda siz haklısınız demem gerçekçi olcaksa ya ben anlamamışım sizi jeton yeni düşdü kusura bakmayın derim ben tr servırlarında ne kadar oyuncu olduğu rick decartmı hatırlamıyorum videosunda o da söylüyor ama yüzeyseller bunlar belki oyuncu değilde euro olarak görüyorlar hem raporlanıp gidiyor da iyi ama netice olarak burası veya sizi karalamak için demiyorum oyun da değişim ço yavaş ve yetersiz kaplumbağa beslesem hayra girerim bir şey olduğunu görürüm kaç sene oldu hala 2 hercul deyim 16 kapıda yada argede kaç sene botdaki adamlardan portdan gemiyi çıkartmaya korkarak oynadım para ile bitse adamlar zeeus günü bazı haritalarda kutu açtırmıyorlardı kendi şirketim de dahil adaletliydi oyun ben bigken goli kovalamışlığım var irisim bile yokdu şimdi 1milyon kalkanım var ama aynı zevk de değilim parada harcadım sonradan ama aynı tadın yakınında değil çenem düşük dertliyim size burda hak veriyorum yetkniz dışında şeyler napalım almancamız yok da bu rıck decartı görmedim istanbulda bir daha gliceği yeri söyleyin burdan alman tercüman tutcam bunu da yollla gerçi nlar biliyordur bu oyunu bir ben oynamıyorum ...

7. 1 - Tsunami nickli arkadaşın dediği ana ekrana yazılacak olan Nihahaha lafına kahkaha attım, ayrıca çok manalı konuştu ağzına diline sağlık.
    2 - Ali abi yine formunda evdeki eşyaları satardık doğru :D
    3 - Kim o hayır diyen 12 tane gavur körpesi :D
    4 - Tasarıma gelirsek, Stok Goliath render ını açarım, painti de açarım, veririm 6 yaşındaki kardeşime, hezarfeni de gösterir aynısını yap derim, 15 dk ya bitirir. ( ! )

Vegada öyle şipşak bayrak yapıştırmaya kanat yok olsa koyarlardı be gardaşım :rolleyes:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ağustos 2014
  8. Merhaba ,

Ben size haksız düşünüyorsunuz demedim ve ayrıca kendim içinde illa haklıyım demedim. İstesekte istemesekte bazı gerçekler vardır. Bunlardan bahsettim ve ayrıca tasarım için siz kötü derken biz süper demedik. Fakat imkanlar dahilinde elimizden geldiğince raporlayıp iletmeye çalışıyoruz ve iletiyoruz. Fakat şunuda hatırlatmakta fayda var. Bir çok server olduğu için çalışmalarda bir hayli fazla oluyor. Eğer oyuna gelecekse yada bir değişiklik olacaksa bazen zaman alabiliyor.

İyi forumlar.

9. titans___

titans___ User

işde bu satmak için adamlar bir şey yapıyorlar ama gerçekçi olsalar arkadaşlara canı gönülden katılıyorum

10. Bence Böyle Bir Şey Olmaz Şu Anda çoğu kişi 182 tl verip aldı . onların parası bosa gider oyum -1

11. MKS-705

MKS-705 User

Selamun Aleyküm, Modum öncelikle teşekkür ederim bu konu ile ilgilendiğiniz için,

benim bir fikrim var bu tasarım hakkında fiyat önemli değil, tasarım hakkında söyliceğim.

bu tasarım değişsin hiç değilse, Exalted(soldaki) Crimson(sağdaki) tasarıma benzeyen bir tasarıma benzeyen bir tasarım olsun gözümüz doysun.

Teşekkür ederim, fikrimin desteklenceğini düşünüyorum çünkü aynı düşünceyi defalarca bir çok arkadşımla konuşmuttum.

Jameika-TR bunu beğendi.
  12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizden gelen olumsuz düşünceleride iletmekte ve tasarımın değişmesi için alınan bütün şikayetler iletilmektedir bencede tasarım görsel açıdan biraz daha zenginleştirilmelidir umarım alınan geri bildirimler ışığında bu görsellik sağlanabilir.

MKS-705 ve Jameika-TR bunu beğendi.
  13. MKS-705

MKS-705 User

Modum sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. inşallah gereken yapılır, modum bu tasarımla arkadaşlarıma hava atim dicmde olmuyor ki :) kullanırken her zaman zevk almak istiyor insan diğer enforcer tasarımları falan çok güzel yapılmış tasarımlar harika hiç değilse üstte belirttiğim gibi bir şey olsun venom solace gibi tasarımlar değilde normal bişi olsun teşekkür ederim. :)

DELI•VAR ve Nefes bunu beğendi.
  14. DELI•VAR

DELI•VAR User

Vaaay aynı klandanmışız meğer dikkat etmemişim hiç oliver queen ben :D

MKS-705 bunu beğendi.
  15. titans___

titans___ User

şimdi görsel de efektlerde değişim varda gemi tasarımlarının görselleri değişmeli yani insan aynı şeylerde devam ediyor hem bir sürü silah tasarım diroit tasarımı veya başka şeyler geldi ama kasılma hritalrında daha güçlü npcler de olmalı ama sıkmadıkça sıkmamalı 4-5de bazen tam az canda uber talon keserken direkt 75bin sonra da 40 bin küsür tmm onun üstünede ufak uber talinler geliyor seride 9 bin civarı vuruyor ben talondan korkmuyom valla uber talinler ne kesersem kesiyim etrafımı sarınca daha çabuk kalkan iniyor artık 4-5de uber talin görrünce kaçıyom çünki bir kesiyon 3 geliyor oyunucu ve yeni nesil hele akıllı telefondaki oyun seçeneklerinden sonra bu oyun kendini geliştirmiyorki abicim paralı ıvır zıvır dolu hepsini alcanki heh tamam diyceksin çift güçlendirici adaletsizilik oluyor alanda kalmadı adam kaç ay üst üst çıkartıyorlar ayda 1 yada 2 olsun bir esprisi yokk paralı şey çıkarmassın para kazanmasın demiyorum ama kaç sene botu çözemedi bu oyun aciz aciz işler para yatırmamak için neden çok direkt çok şey çıkardılar ama oyunda geri dönüşü yani ceplerine ne girdi bu çay yada tiryakisi oluncak bir şey değil yada hava veya su olmassa olmaz değil ama oyun kurucuları yapımclıarı için her oyncu euro yada dolarmıyız ????????????????????????????????

16. Nefes

Nefes User

Merhaba

Zaman içerisinde her oyun gibi bu oyunda zaman ile gelişim gösteriyor ve gelişim göstermeye de devam edecektir bu bahsettiğiniz konu benim aklımdadır ve hatta bir çok yeniliğin içerisinde bizde sizin gibi şunu düşünüyoruz ve bir mod arkadaşımın fikridir mesela npc lerdeki kalkanların yada dp puanlarının azalması ve hatta hiç kalkan olmaması gibi bu gibi konuları oyunun gelişmesi açısından adminlerimize iletiyoruz tabiki bu gibi konular hemen olacak konular değil oyun gidişatı da çok önemli haklısınız bence yaratıkların bir araya gelerek ateşi 3 ve 5 katı olarak yansıtması bence kaldırılmalı bunu bir fikir olarak açarsanız sonuna kadar destekleyeceğime ve destekleyeceğimize emin olunuz her ne kadar bir çok insan açılan fikirlerin desteklenmediğini ve iletmediğimizi düşünüyor olsa bile maalesef bu konuda yanılıyorlar lütfen konuyu açınız ve inanınki olumlu düşünceler ile destek görecektir o zaman oyuncularımız nereye ne kadar harcayacağını düşünebilir tabiki para harcanıyor ve harcanmaya da devam edilecektir ama en azından neye verdiğini bilecektir.

17. titans___

titans___ User

yok bunların bizi kaale aldığı biz diyek yüzde 2 ye 150 bin urilik yüzde 1buçuk tp şeref veren tasrım roketide 10 lu atan birde paymentte sat deseek o olabilr derler bunların derdi para yani yeni harita gelcek deseler o zaman daha etkili olur bence sabla yada kapılardaki yeni npclerle olmaz eskiden istilada kucuburıum çıkardı nerde ıce bile kaç ayda bir çıkarıyorlar adamlar ramazanda oruç saatine ıce çıkdı bu nedir yani ramazan bayramınada şeker bayramı dediler bazı insanların hassasiyetleri bilinerek konuşulması bunu çeviren alman değil heralde saygı saygı istiyorum isteyen herkes bana değil bu tür yazı yazan ve küçük gören insanların kendilerine saygısı yok bence kendiilerini kandırmakla dünya tersine dönmez ama bazı insanlara bazı şeyler nasip olmucak böyle düşünenler gerçekden 3 maymunu oynuyorlar...

18. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Biz iletiyoruz ancak bu konunun işleme alınıp alınmadığını bilemiyoruz.Siz desteğinizi verin bizler gerekli işlemleri yapıp iletiyoruz.

İyi forumlar

19. Ayrımcılığın önde gideni. Parayı niye işin içine katıyorsunuz. Uridium lu olsaydı fiyatı nolurdu sanki. Bide sırasyılan çekicen. Kardeşim kendinize gelin o paraylan kira ödüyorum ben. Zaten tasarım beklediğimiz gibi olmadı. ABD nin tasarımına bak bizimkine bak. Hezarfenden sonra doğru dürüst bi tasarım yapında gerçek bir TÜRK GEMİSİ ne benzesin.

20. MKS-705

MKS-705 User

fiyat önemli değil yeterki ay yıldızı görelim. ben sırf ay yıldız var diye aldım Hazerfan tasrımını fakat çok eksik tasarım biraz da ha güzel olabilir. inşallah gereken yapılır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.