HAZARFEN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Σ•F•S•A•N•Σ™•17 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncellenmeli mi ?

1. Evet

oy sayısı 138
    92,0%
  2. Hayır. 182 tl olur.

oy sayısı 12
    8,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nesi önemli değil parasızlıktan ölüyo millet bende onlardan biriyim mesela :)

2. MKS-705

MKS-705 User

bilmem artık tasarım dğişsin başka bi si istemiyoruym :)

Bu konu bir önce ele alınmalı..

Allah rızası için söylüyorum Türk olmaktan Müslüman olmaktan gurur duyuorum ve şeref duyuyorum. bu topraklarda ay yıldızı görmeyi istiyorum ve istiyoruz ölene kadar da olucak inşallah. şu oynadığımz oyunda sırf Ay Yıldız var diye 210 tl verdim uzayda Türk bayrağı olsun diye aldım o tasarımı fakat tasarım çok basit kaçılmış gerekenler en kısa zamanda yapılsın. bu tasarım Türklere aitse Türklere yakışır bi tasarım olsun.

Teşekkür Ederim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2014
  3. titans___

titans___ User

bu zor çıkdı ben bu oyunda neden hep kendileri kazancak demiyorum oyuncu kazanalım diyen yönetim mi var para kazanda şu gemi tasarımı için yarışma yap iyisini seç sana biz onu yaocan diye git tasarımcıya para vermi dedik mesela adamlar konu açmışdı tasarımlar böyle nasıl diye hayalden öeye gitmeyen bir muhabbete döndü burdaki isteklerimiz bu bu kadar zormuydu valla tasarıma para vercekdim sönük bir tasarım olduğundan özellikleri demiyorum görseli zayıf olduğu için görmiyim dedim daha iyi

4. Amerikan Tasarımı Goliathı ne güzel yapmışlar hezarfen gibi değil diğerlerini güzel yaparlar bu gemiyi basit sıradan yaparlar :mad::mad::mad: yapmışlar bari düzgün yapsınlar değil mi ama ? Fiyata baksana arkadaş.

Son düzenlenen: 30 Ağustos 2014
  5. gerekli bi konu tr fiyatları düşmeli bencede .

6. Merhaba ,

Arkadaşlar bakın konuyla ilgili geri bildirimleri zaten merkeze ilettik. Ayrıca Hazerfan tasarımı normal olarak satılan bir tasarım olmadı. Yani uridium alanlara hediye olarak verildi.

Yani bu durum ilerde daha iyi bir tasarım yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Sabırlı olmakta yarar var diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

MKS-705 bunu beğendi.
  7. titans___

titans___ User

modum leoyla 66 bin vuruyorlar diyor adam flaxlı olabilir se ben 10 iris rsb 98 bin 5 li uber roket attı deseydiniz tam gelişince vuruluyor heralde o deseniz anlaşılır da

MKS-705 bunu beğendi.
  8. MKS-705

MKS-705 User

Teşekkür ler modum , fakat en kısa zamanda gerkeen yapılsın tasarıma brir renk katılsın, Hayırlı çalışmalar.

9. +1 Ama görünümü de değişse güzel olur. Bir konuda görmüştüm oldukça güzel bir Goli tasarımını:[​IMG]

Keyifli Forumlar : )

BlackGhost™ ve MKS-705 bunu beğendi.
  10. Merhaba ,

Leonov ile eski haritalarda vuruşun yüksek olması normal ev avantajı sayesinde yüksek vurabilir. Ayrıca teorik olarak varsayım üzerinden konuşuyorum sonuçta hesap incelemesi filan yapamıyoruz.

İyi forumlar.

11. MKS-705

MKS-705 User

Selam modum, Bu tasarımı yapmak çok zor değil bigpoint böyle bir tasarımı yapsa aşırı derece alıcısı olacaktır hiç şüphesiz teşekkür ederim.

12. titans___

titans___ User

hocam herkes resimleri atsın ve oyla bence arkadaşın ki çok güzel olmalı derim diğeri ne o ya güneşde sararmış elbise gibi rengi var şimdi hediye edilen tasarımın bunu akıl etmek zor değilki biz görseli zayıf diyoruz sadece bu basit değişebilcek bir şey

13. MKS-705

MKS-705 User

Evet değişebilcek bir şey yeterki gereken ilgi olsun.

14. Merhaba ,

Son yapılan düzenleme ile daha iyi bir hale getirildiğinden dolayı konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.